fbpx
zostan miedzynarodowym trenerem blackroll r szkolenia juz w lutym 01

Zostań Międzynarodowym Trenerem Blackroll® – szkolenia już w lutym

Przez cały rok trwają kursy na Międzynarodowego Trenera Blackroll organizowane w warszawskim Studio Blackroll Polska. Zapraszamy do udziału w szkoleniu już w lutym.

Przez cały rok trwają kursy na Międzynarodowego Trenera Blackroll organizowane w warszawskim Studio Blackroll Polska. Zapraszamy do udziału w szkoleniu już w lutym.

To pierwszy w Polsce kurs kondensujący wiedzę z zakresu foam rollingu uzupełniony o najnowsze badania naukowe na temat powięzi. Przeznaczony dla osób interesujących się sportem oraz zdrowym i aktywnym stylem życia, nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów oraz trenerów i rehabilitantów.

Termin najbliższego kursu już: 6-7 lutego 2016.

Adres: Studio Blackroll Polska, ul. Jagiellońska 4, Warszawa

Wszelkie informacje związane z kursem są tutaj

Kurs trwa dwa dni i składa się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych. Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o wiedzę światowej sławy specjalistów w dziedzinie nauki o powięzi współpracujących z BLACKROLL® takich jak: dr Rober Schleip, czy dr Lutz Graumann.  Szkolenia w Polsce prowadzą certyfikowani specjaliści MASTER of BLACKROLL® Education – mgr Michał Dachowski i Karolina Stanek.

„BLACKROLL® Education to wybór dla osób świadomie podążających za zdrowym trybem życia” – Michał Dachowski, certyfikowany specjalista Master of Blackroll.

Dlaczego warto zostać Międzynarodowym Trenerem BLACKROLL?

Instruktorzy sportu i trenerzy stoją w obliczu rosnących oczekiwań ze strony klientów. Indywidualne podejście do pacjenta oraz szeroka wiedza z zakresu metodyki i prewencji są niezbędne dla uzyskiwania jak najlepszych efektów pracy. BLACKROLL® Education oferuje wiedzę w aspekcie fizjoterapii, treningu i regeneracji. Pozyskane na kursie umiejętności wpłyną na skuteczność i trwałość stosowanych metod wśród fizjoterapeutów i rehabilitantów. Trener BLACKROLL®, poprzez dobór właściwych ćwiczeń i technik, może realnie polepszyć sprawność ruchową i posturę swoich klientów, a także zmniejszyć dyskomfort bólowy wpływający na wzrost satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń. BLACKROLL® Education to także szansa dla klubów fitness, jogi, plates, szkół tańca, sztuk walki itp. na wzrost atrakcyjności swojej oferty dzięki kompetencjom wykwalifikowanych Trenerów BLACKROLL®.

Więcej informacji szukaj tutaj

Chcesz zrealizować szkolenie we własnej placówce? Napisz do nas na kursy@blackroll.com.pl.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
lydki i sciegno achillesa biegaj bez kontuzji cwiczenia ktore musisz znac 10

Łydki i ścięgno Achillesa - biegaj bez kontuzji. Ćwiczenia, które musisz znać.

Następne
stopy w dobrej kondycji blackroll mini 02

Stopy w dobrej kondycji - Blackroll MINI

Powiązane artykuły

nike zoom superfly flyknit 04
Czytaj dalej

Nike Zoom Superfly Flyknit

Nike Zoom Superfly Flyknit, but stworzony we współpracy z amerykańską sprinterką Allyson Felix, to zapowiedź nowej ery innowacji. W czasie sprintów na 200 i 400 metrów, kontrola kroku na bieżni ...