fbpx
zostan czescia naszej flagi bieg niepodleglosci w gdyni juz 11 11 2018 02

Zostań częścią naszej flagi – Bieg Niepodległości w Gdyni już 11.11.2018

Setna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości to doskonała okazja wspólnej celebracji. Gdynia jako stolica polskich biegów ulicznych, tradycyjnie, zaprasza do sportowego świętowania. Miłośnicy aktywności opanują miasto z morza i marzeń 11 listopada, ale tańsze zapisy skończą się już 29 października. Nie zaśpij i dołącz do ostatniej odsłony PKO Grand Prix Gdyni w tym roku!

Setna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości to doskonała okazja wspólnej celebracji. Gdynia jako stolica polskich biegów ulicznych, tradycyjnie, zaprasza do sportowego świętowania. Miłośnicy aktywności opanują miasto z morza i marzeń 11 listopada, ale tańsze zapisy skończą się już 29 października. Nie zaśpij i dołącz do ostatniej odsłony PKO Grand Prix Gdyni w tym roku!

Zostań częścią biało-czerwonej flagi

Trasa ostatniego biegu w ramach PKO Grand Prix Gdyni 2018: Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim, prowadzić będzie szlakiem doskonale znanym z poprzednich edycji. Start usytuowany będzie na Skwerze Kościuszki na wysokości OPR „Błyskawica”. Tam też znajdować się będzie meta zmagań. Jako pierwsi, o godzinie 9:00, wystartują nordic walkerzy. Po zakończeniu ich zmagań odbędą się biegi młodzieżowe i Bieg Malucha. O 15:00 rozpocznie się bieg główny na dystansie 10 km. Od 2015 roku, dzięki białym i czerwonym koszulkom, które znajdują się w pakiecie startowym uczestników imprezy, gdyńscy biegacze tworzą największą żywą flagę narodową w północnej Polsce. Podobnie będzie i w tym roku. Z trasą zawodów można zapoznać się w dedykowanej zawodom zakładce w menu każdego wydarzenia na www.grandprixgdyni.pl.

[youtube]mfSOj0e07cw[/youtube]

Trzy opcje zapisów

Nie czekaj, zapisz się już teraz na Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim! Występ w Biegu Głównym to koszt 30 zł, a marszu nordic walking – 20 zł. Zaledwie „złotówkę” zapłacą uczestnicy startów młodzieżowych, a także osoby urodzone przed 12 listopada 1948 r. Koniec zapisów internetowych nastąpi w poniedziałek 29 października o godz. 23:59. 

Od tego roku zakupione pakiety startowe można zamówić na wskazany adres. Aby tego dokonać należy w terminie do 22 października 2018 roku wybrać stosowną opcję w formularzu zgłoszeniowym do imprezy znajdującą się w Profilu Zawodnika. Wysyłka realizowana będzie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD w dniach 23 października – 5 listopada 2018 roku, zgodnie z regulaminem świadczenia usług pocztowych przez tą firmę. Koszt usługi wynosi 49 zł brutto.

Spóźnialscy będą mogli dołączyć do imprezy w punktach stacjonarnych. Od 30 października do 10 listopada w centrum handlowym „Riviera” funkcjonować będzie biegowe stoisko ulokowane na parterze, tuż obok fontanny. Koszt zapisów jest jednak wyższy niż w przypadku rejestracji on-line. Z wydatkiem rzędy 60 zł muszą liczyć się uczestnicy Biegu Głównego, a 40 zł zapłacą miłośnicy nordic walking. Ostatnią z opcji są zapisy w biurze zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. 9 i 10 listopada (piątek i sobota) do sprzedaży zostanie dopuszczonych 100 pakietów na Bieg Główny w cenie 100 zł oraz pakiety w cenie 50 zł na marsz nordic walking.

[youtube]ZnbTRzQFgUU[/youtube]

Harmonogram imprezy  

 • 9:00 Start Młodzieżowych Marszów Niepodległości Nordic Walking
 • 9:45 Start Marszu Niepodległości Nordic Walking w kategorii Open
 • 10:30 Ceremonia dekoracji Nordic Walking
 • 10:45 Start Biegu Niepodległości chłopców w kategorii Starszak
 • 11:00 Start Biegu Niepodległości dziewcząt w kategorii Starszak
 • 11:30 Start Biegu Niepodległości chłopców w kategorii Młodzik
 • 11:45 Start Biegu Niepodległości dziewcząt w kategorii Młodzik
 • 12:15 Start Biegu Niepodległości chłopców i dziewcząt w kategorii Junior
 • 13:00 Ceremonia dekoracji Biegów Młodzieżowych
 • 13:00 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2012 roku – 31 grudnia 2013 roku
 • 13:30 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2014 roku – 11 listopada 2018 roku
 • 15:00 Start Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
 • 17:00 Ceremonia dekoracji Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim oraz PKO Grand Prix Gdyni
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
test porownawczy plecakow grivel inov 8 salomon ultimate direction 09

Test porównawczy plecaków Grivel, Inov-8, Salomon, Ultimate Direction

Następne
biegi ultra dla poczatkujacych i zaawansowanych 01

Biegi ultra dla początkujących i zaawansowanych - premiera nowej książki

Powiązane artykuły

krolewski festiwal biegowy warszawa wilanow sprawdz sie przed maratonem 02
Czytaj dalej

Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów, sprawdź się przed maratonem

Już 10 września br. wystartuje Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów organizowany w ramach Dni Wilanowa 2017. Przygotowane zostały dwie szybkie trasy na 5 i 10 km, biegnące w całości po asfalcie, posiadające atest PZLA. Wydarzenie jest doskonałym sprawdzianem przed zbliżającym się warszawskim maratonem oraz przed historycznym Biegiem na Kopiec Powstania Warszawskiego.
odliczamy godziny do startu 6 pko polmaratonu solidarnosci 01
Czytaj dalej

Odliczamy godziny do startu 6. PKO Półmaratonu Solidarności

Przygotowania idą pełną parą. Organizacyjnie mamy dopięte wszystkie sprawy. Kompletujemy dla was pakiety startowe. Start biegu o godz.9:00 w Świdniku a meta w hali Targów Lublin S.A. Dodajmy: meta pełna niespodzianek: na zakończenie dekoracji wśród wszystkich biegaczy odbędzie sie loteria, do wygrania 5 specjalnych nagród PKO Banku Polskiego.