Zostań częścią naszej flagi – Bieg Niepodległości w Gdyni już 11.11.2018

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Setna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości to doskonała okazja wspólnej celebracji. Gdynia jako stolica polskich biegów ulicznych, tradycyjnie, zaprasza do sportowego świętowania. Miłośnicy aktywności opanują miasto z morza i marzeń 11 listopada, ale tańsze zapisy skończą się już 29 października. Nie zaśpij i dołącz do ostatniej odsłony PKO Grand Prix Gdyni w tym roku!

Zostań częścią biało-czerwonej flagi

Trasa ostatniego biegu w ramach PKO Grand Prix Gdyni 2018: Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim, prowadzić będzie szlakiem doskonale znanym z poprzednich edycji. Start usytuowany będzie na Skwerze Kościuszki na wysokości OPR „Błyskawica”. Tam też znajdować się będzie meta zmagań. Jako pierwsi, o godzinie 9:00, wystartują nordic walkerzy. Po zakończeniu ich zmagań odbędą się biegi młodzieżowe i Bieg Malucha. O 15:00 rozpocznie się bieg główny na dystansie 10 km. Od 2015 roku, dzięki białym i czerwonym koszulkom, które znajdują się w pakiecie startowym uczestników imprezy, gdyńscy biegacze tworzą największą żywą flagę narodową w północnej Polsce. Podobnie będzie i w tym roku. Z trasą zawodów można zapoznać się w dedykowanej zawodom zakładce w menu każdego wydarzenia na www.grandprixgdyni.pl.

Trzy opcje zapisów

Nie czekaj, zapisz się już teraz na Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim! Występ w Biegu Głównym to koszt 30 zł, a marszu nordic walking – 20 zł. Zaledwie „złotówkę” zapłacą uczestnicy startów młodzieżowych, a także osoby urodzone przed 12 listopada 1948 r. Koniec zapisów internetowych nastąpi w poniedziałek 29 października o godz. 23:59. 

Od tego roku zakupione pakiety startowe można zamówić na wskazany adres. Aby tego dokonać należy w terminie do 22 października 2018 roku wybrać stosowną opcję w formularzu zgłoszeniowym do imprezy znajdującą się w Profilu Zawodnika. Wysyłka realizowana będzie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD w dniach 23 października – 5 listopada 2018 roku, zgodnie z regulaminem świadczenia usług pocztowych przez tą firmę. Koszt usługi wynosi 49 zł brutto.

Spóźnialscy będą mogli dołączyć do imprezy w punktach stacjonarnych. Od 30 października do 10 listopada w centrum handlowym „Riviera” funkcjonować będzie biegowe stoisko ulokowane na parterze, tuż obok fontanny. Koszt zapisów jest jednak wyższy niż w przypadku rejestracji on-line. Z wydatkiem rzędy 60 zł muszą liczyć się uczestnicy Biegu Głównego, a 40 zł zapłacą miłośnicy nordic walking. Ostatnią z opcji są zapisy w biurze zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. 9 i 10 listopada (piątek i sobota) do sprzedaży zostanie dopuszczonych 100 pakietów na Bieg Główny w cenie 100 zł oraz pakiety w cenie 50 zł na marsz nordic walking.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Harmonogram imprezy  

 • 9:00 Start Młodzieżowych Marszów Niepodległości Nordic Walking
 • 9:45 Start Marszu Niepodległości Nordic Walking w kategorii Open
 • 10:30 Ceremonia dekoracji Nordic Walking
 • 10:45 Start Biegu Niepodległości chłopców w kategorii Starszak
 • 11:00 Start Biegu Niepodległości dziewcząt w kategorii Starszak
 • 11:30 Start Biegu Niepodległości chłopców w kategorii Młodzik
 • 11:45 Start Biegu Niepodległości dziewcząt w kategorii Młodzik
 • 12:15 Start Biegu Niepodległości chłopców i dziewcząt w kategorii Junior
 • 13:00 Ceremonia dekoracji Biegów Młodzieżowych
 • 13:00 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2012 roku – 31 grudnia 2013 roku
 • 13:30 Start Biegu Malucha dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2014 roku – 11 listopada 2018 roku
 • 15:00 Start Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
 • 17:00 Ceremonia dekoracji Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim oraz PKO Grand Prix Gdyni