Zapowiedź książki – Trening core. Płaski brzuch, idealna sylwetka – Allison Westfahl

Trening Core - płaski brzuch, idealna sylwetka
Trening Core - płaski brzuch, idealna sylwetka

W 3 kroki do wymarzonej sylwetki! O tym jak zadbać o swój wygląd, dowiesz się z książki Trening core autorstwa Allison Westfahl.  Premiera już 22 stycznia 2019 roku.

Chcesz poprawić sylwetkę, pozbyć się zbędnych kilogramów i wzmocnić mięśnie? Nieustannie poszukujesz coraz to nowszych suplementów i metod odchudzających? Zwyczajnie nie masz czasu i pieniędzy na wymyślne diety i treningi? Allison Westfahl pokazuje jak w prosty sposób uzyskać pożądany wygląd.

Trening core został opracowany dla zwykłych ludzi mających prawdziwe ograniczenia czasowe, prawdziwą pracę, prawdziwą rodzinę oraz prawdziwą chęć nieskomplikowanego trenowania.

Autorka, specjalistka w dziedzinie fizjologii wysiłku oraz trenerka fitnessu, z perspektywy własnego doświadczenia, opracowała program treningowy, który możesz dopasować do swojego trybu życia i poziomu sprawności. W książce znajdziesz zestawy ćwiczeń wzbogacone zdjęciami oraz całkowity plan treningów z dziennikiem, w którym możesz zapisywać swoje postępy. Jest tam również opis diety, lista preferowanych produktów spożywczych oraz jadłospis wsparty przepisami.

Żeby uzyskać wymarzona sylwetkę, konieczne jest nastawienie się na osiągniecie sukcesu! Patronat medialny nad publikacją sprawują portale Biegaczki.pl, RunningPerformance.pl oraz TreningBiegacza.pl. Książka dostępna jest w cenie 39,90 zł m.in. w księgarni internetowej Wydawnictwa RM (www.rm.com.pl).