fbpx
zapisy na xi silesia marathon ruszyly 02

Zapisy na XI Silesia Marathon ruszyły!

Za nami X edycji wspaniałych maratońskich emocji w samym sercu Śląsku. Jesteście gotowi na więcej? Już teraz możecie zapisać się na XI Silesia Marathon!

Za nami X edycji wspaniałych maratońskich emocji w samym sercu Śląsku. Jesteście gotowi na więcej? Już teraz możecie zapisać się na XI Silesia Marathon!

Zawody rozegrane zostaną 6 października 2019 roku. Za niecałe 300 dni będziecie mogli przebiec trasę maratonu poprowadzoną przez śląskie miasta i finiszować na niesamowitej bieżni największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego.

Tegoroczny, X Silesia Marathon wzbudził u biegaczy wiele pozytywnych emocji za sprawą jubileuszu. Dodatkowo finisz po długim maratońskim biegu na arenie z tysiącami dopingujących kibiców, na długo zapada w pamięci każdego uczestnika. Kto nie chciałby ukończyć maratonu w taki właśnie sposób?

Przed nami okres świąteczny – czas, w którym składamy sobie wiele życzeń. Uruchamiając już dziś zapisy na jeden z największych biegów ulicznych w Polsce, myślimy przede wszystkim o tych, dla których start w biegu maratońskim jest prawdziwym marzeniem. Życzymy im realizacji swoich postanowień i podołania nowym wyzwaniom – mówi Bohdan Witwicki, pomysłodawca i organizator Silesia Marathon.

zapisy-na-xi-silesia-marathon-ruszyly-01

Zapisy na przyszłoroczną edycję Silesia Marathon trwają na stronie biegu silesiamarathon.pl. Organizator przygotował świąteczny prezent – do 31 grudnia można skorzystać z promocyjnej opłaty za start w maratonie w wysokości 70 zł.

Nie czekajcie z decyzją! Zgłoście się już dziś >>> TUTAJ.

Informacje na temat Silesia Półmaraton 2019 zostaną opublikowane w późniejszym terminie na oficjalnej stronie organizatora. Pełny regulamin biegu dostępny na stronie silesiamarathon.pl.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
gdanskcoverfoto

Biegasz, ale nie jesteś maratończykiem? Gdańsk ma dla Ciebie ciekawe alternatywy

Następne
rewolucyjny but biegowy adidas ultraboost 19 01

Rewolucyjny but biegowy adidas Ultraboost 19

Powiązane artykuły