fbpx
wystartuj w amberexpo polmaraton gdansk nizsza oplata startowa tylko do piatku 01

Wystartuj w AmberExpo Półmaraton Gdańsk – niższa opłata startowa tylko do piątku!

AmberExpo Półmaraton to największa impreza biegowa organizowana na terenie Gdańska. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się już niemal 6000 zawodników. Meta imprezy, która odbędzie się 5 listopada, zostanie zlokalizowana wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

AmberExpo Półmaraton to największa impreza biegowa organizowana na terenie Gdańska. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się już niemal 6000 zawodników. Meta imprezy, która odbędzie się 5 listopada, zostanie zlokalizowana wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

To już ostatni moment, żeby zapisać się na listę startową, dodatkowo wszyscy, którzy teraz zdecydują się na start w biegu, będą mogli skorzystać z niższego progu opłaty startowej, który obowiązuje do piątku – 27 października. Od soboty, 28 października kwota wpisowego ulegnie zmianie z 99 zł na 129 zł w przypadku półmaratonu, a także z  40 zł na 70 zł dla biegaczy startujących w Bieg na Piątkę. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie TUTAJ.

wystartuj-w-amberexpo-polmaraton-gdansk-nizsza-oplata-startowa-tylko-do-piatku-03

5 listopada br. zarówno start półmaratonu, jak i Biegu na Piątkę odbędzie się przed centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo o godz. 9:00. Wszyscy biegacze będą mogli wystartować na atestowanych przez Polski Związek Lekkiej Atletyki dystansach. Trasy półmaratonu i biegu na dystansie 5 km są takie same, jak w zeszłym roku, płaskie, szybkie i poprowadzone w całości po asfalcie, dlatego ci, którzy startują w AmberExpo Półmaraton Gdańsk nie po raz pierwszy będą mogli powalczyć o nowy rekord życiowy i porównać swój wynik rok do roku. W ramach biegu na dystansie 5 km odbędzie się również rywalizacja firm pod nazwą Firmowa Piątka.

„Program AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2017 jest niezwykle bogaty! To już nie tylko impreza biegowa dla dorosłych. Podczas tegorocznej edycji odbędzie się nowa impreza towarzysząca – Amber Kids, czyli zawody biegowe dla dzieci na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat). Gdańska impreza prężnie się rozwija i w tym roku, zarówno na półmaratonie, jak i na dystansie 5 km, przeprowadzona zostanie także nowa klasyfikacja, tzw. „Bieg z wózkiem dziecięcym” dla rodziców, którzy pobiegną razem z swoimi dziećmi w wózkach” – powiedział Rafał Zakrzewski, dyrektor AmberExpo Półmaraton Gdańsk.

wystartuj-w-amberexpo-polmaraton-gdansk-nizsza-oplata-startowa-tylko-do-piatku-02

Dodatkowo na wszystkich, którzy przybędą do AmberExpo czekać będą atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów imprezy. W weekend 4-5 listopada w halach AmberExpo działać będzie profesjonalna strefa dla zawodników, strefa EXPO z ofertą sponsorów i partnerów imprezy, a także specjalna strefa KIDS dla najmłodszych, w której znajdzie się między innymi rodzinna strefa firmy Beko z dmuchaną zjeżdżalnią, basenem z kulkami i popcornem. Dzieci będą mogły korzystać również z kreatywnego placu zabaw “W dżungli wyobraźni” przygotowanego przez Centrum Hewelianum. Zgromadzeni w hali kibice będą mogli śledzić rywalizację na trasie dzięki telebimowi. To jeszcze nie koniec atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla zawodników i kibiców, kolejne szczegóły poznamy już wkrótce.

Więcej informacji i szczegółów znaleźć można również na facebookowym profilu imprezy TUTAJ.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
cwiczenia dla biegaczy posladki i uda na celowniku 04

Pośladki i uda na celowniku - 5 świetnych ćwiczeń dla biegaczy

Następne
attiqkod 02

Wygodnie, funkcjonalnie i kolorowo - dla niej i dla niego. Test odzieży ATTIQ + KOD RABATOWY

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM