Wrześniowe bieganie w Płocku – 8. Półmaraton Dwóch Mostów to propozycja na jesienne starty

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W niedzielę 15 września 2019 roku odbędzie się ósma odsłona płockiego półmaratonu. Tym razem miłośnicy biegania zmierzą się z szybką, asfaltową trasą wiodącą częściowo po obwodnicy Płocka. To idealna okazja do ustanawiania rekordów życiowych oraz naprawdę szybkiego biegu, tym bardziej że finisz to ponad kilometr „z górki”.

8. Półmaraton Dwóch Mostów to także bieg towarzyszący na dystansie około 5,25 km, czyli 1/4 półmaratonu. Ten bieg skierowany jest zarówno do osób lubiących się ścigać, jak i zwolenników rekreacyjnego biegania. Krótki, asfaltowy odcinek spełni oczekiwania każdego biegacza. Całość dopełni tradycyjnie różnorodny i ciekawy pakiet startowy (bieg główny: m.in. koszulka z nadrukiem full color, czapeczka biegowa z nadrukiem, worek sportowy z nadrukiem, napój izotoniczny; bieg towarzyszący: m.in. koszulka z nadrukiem full color, worek sportowy z nadrukiem, napój izotoniczny) oraz niesamowita atmosfera prawdziwego święta biegania. 

Metryczka biegu

Start/meta biegu głównego

  • ulica 7 Czerwca 1991 r.

Miasteczko biegacza, dekoracje i Biuro Zawodów

  • hala ORLEN ARENA oraz teren przyległy, Plac Celebry Papieskiej 1, 09-400 Płock.

W miasteczku biegacza usytuowanym na terenie wokół ORLEN ARENY znajdziecie atrakcje dla całych rodzin, dzięki czemu będziecie mogli miło i przyjemnie spędzić czas podczas całego wydarzenia. Dla zwycięzców, obu biegów, przewidziano nagrody finansowe oraz nagrody rzeczowe. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest w regulaminie zawodów

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Zapraszamy do uczestnictwa w biegach oraz do aktywnego kibicowania śmiałkom, którzy podejmą wyzwanie pokonania dystansu 21,0975 km.

Po raz kolejny można również startować w klasyfikacji drużynowej. Nie ma górnego limitu ilości członków drużyny. Każdy zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę. W klasyfikacji tej o zwycięstwie drużyny zadecyduje suma czasów netto osiągniętych przez pierwszych sześciu członków drużyny, w tym co najmniej trzech kobiet. W przypadku uzyskania takiego samego czasu, zadecyduje zajęte miejsce przez najlepszego zawodnika z drużyny w klasyfikacji generalnej. Za zgłoszenie drużyny do rywalizacji należy rozumieć zgłoszenie drużyny przez Kapitana Drużyny w Biurze Zawodów, podając nazwiska, imiona i numery startowe członków drużyny oraz jednolitą dla wszystkich jej nazwę. Do klasyfikacji drużynowej mogą być zgłoszone tylko osoby, które przed terminem składania zgłoszeń do tej klasyfikacji mają przydzielone numery startowe. Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe za miejsca od 1 do 7.

Sponsorem 8. Półmaraton Dwóch Mostów jest PKN ORLEN S.A.

Więcej informacji oraz aktualności na znajdziesz naszym Fanpage’u >>>TUTAJ
Półmaraton Dwóch Mostów – Płock 2019

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę