Weź udział w konkursie Salomon

Wiosna to idealny czas na nowe cele biegowe i nieograniczoną zabawę. Kalendarze startowe dopięte, nasze treningi idą w dobrym kierunku, w szafach trwają wiosenne porządki. Jeśli zamierzacie uzupełnić swój biegowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla was Salomon i Suunto. Już od 24 marca przez cały miesiąc możecie korzystać z niesamowitej akcji.

Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegarek Suunto Spartan Ultra! Jeżeli kupicie dowolne produkty biegowe Salomon lub zegarek Suunto za minimum 150 zł i odpowiecie na pytanie konkursowe macie możliwość zgarnięcia zegarka Suunto Spartan Ultra! I tak przez cały miesiąc.Codziennie do wygrania zegarek Suunto Spartan o wartości ponad 3 tys zł spośród osób które wezmą udział w zabawie, czyli kupią produkt marki Salomon lub Suunto i zarejestrują paragon.

UWAGA: szansa na wygraną bardzo duża. Sprawdzajcie licznik rejestracji paragonów na stronie www.salomontimetoplay.pl i śledźcie ile osób bierze udział w konkursie danego dnia! Licznik pokazuję ilość rejestracji w czasie rzeczywistym!!!

Może będziesz jednym z  pięciu uczestników…. Może warto…?

Sprawdź szczegóły na www.salomontimetoplay.pl

Jeśli nie jesteś pewien, który z produktów chciałbyś wybrać, zastanawiasz się nad modelem butów czy zegarka firma Salomon zaprasza Cię na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce.

Szczegóły na: www.testysalomon.plLICZBA MIEJSC OGRANCZONA

Zapraszamy