fbpx
warszawskie firmy pobiegna z pomoca 01

Warszawskie firmy pobiegną z pomocą!

Trwają zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja jednej z największych firmowych imprez sportowych organizowanych w Warszawie. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 2500 biegaczy ze stolicy Polski.

Trwają zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja jednej z największych firmowych imprez sportowych organizowanych w Warszawie. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 2500 biegaczy ze stolicy Polski.

W sportowej rywalizacji udział wezmą 5-osobowe zespoły złożone z pracowników firm z województwa mazowieckiego oraz sąsiednich województw.  Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów. Ponadto w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 3 500 pakietów startowych.

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest. 

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia?

Start 320 naszych pracowników, którzy pobiegną zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie oraz zaangażowanie się w charakterze sponsora już po raz 4. pokazuje, że Bieg Firmowy stał się tradycją i jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez biegowych w 3M. Długoletnia współpraca zaowocowała w tym roku unikalnym charakterem wydarzenia – mamy przyjemność zostać pierwszym w historii Strategicznym Sponsorem Biegu Firmowego w Polsce. Nie możemy doczekać się startu w obu miastach. – mówi Ewa Jaxa-Jankowska, Specjalista ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu z 3M.

Strategicznym sponsorem Biegu Firmowego w Polsce i Sponsorem Głównym w Warszawie jest firma 3M. Sponsorem Strategicznym Biegu Firmowego w Warszawie  jest firma Credit Suisse oraz Benefit Systems.

Zgłoś swoją drużynę

Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz opłacić opłatę startową. Ceny wydarzenia kształtują się następująco:  

  • Pakiet STANDARD 70 PLN/os (350 PLN/drużyna)
  • Pakiet PREMIUM – z logo firmy – 99 PLN/os. (495 PLN/drużyna) – możliwość zakupu wyłącznie do 15 kwietnia.
  • Podane ceny są cenami netto.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku .

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
pojedynek gwiazd podczas orlen warsaw marathon 01

Pojedynek gwiazd podczas ORLEN Warsaw Marathon

Następne
rusza najwazniejsze wydarzenie biegowe w polsce 01

Rusza najważniejsze wydarzenie biegowe w Polsce

Powiązane artykuły

ruszaja zapisy na bieg serca 2
Czytaj dalej

Ambasadorzy Biegu Serca

Bieg Serca zbliża się wielkimi krokami. Zapisanych jest już prawie 600 biegaczy, którzy będą pokonywać okrążenia w szczytnym celu. Do inicjatywy dołączyli właśnie szanowani, znani i lubiani.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM