fbpx
trenuj z joanna jozwik 01

Trenuj z Joanną Jóźwik!

Czy jesteś aktywny biegaczem i marzysz o nauce poprawnego ruchu? Może szukasz wskazówek jak udoskonalić treningi, poprawić swoje umiejętności, zbilansować dietę, zmienić nastawienie i przy tym dobrze się bawić?

Czy jesteś aktywny biegaczem i marzysz o nauce poprawnego ruchu? Może szukasz wskazówek jak udoskonalić treningi, poprawić swoje umiejętności, zbilansować dietę, zmienić nastawienie i przy tym dobrze się bawić?

Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Obozy biegowe dla dorosłych, organizowane przez Joannę Jóźwik, wielokrotną mistrzynię Polski na 800m, pozwolą poprawić i zmodyfikować wyżej wymienione elementy. Ponadto na uczestników czeka wiele innych udogodnień i atrakcji w otoczeniu pięknej, górskiej przyrody.

Założenia organizowanych obozów

Ideą organizowanych przez Joannę Jóźwik obozów jest nacisk na indywidualne podejście do każdego biegacza, na różnym poziomie zaawansowania. Cenne rady, otrzymane od doświadczonej lekkoatletki, umożliwią dopracowanie detali, które w późniejszych etapach pozwolą na wejście na wyższy poziom sportowy uczestnika.

Podczas obozów położymy nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Będziemy trenować w przyjaznej atmosferze, biegając po urokliwych górskich szlakach oraz ćwiczyć technikę na sali i boiskach sportowych. Nasze obozy to doskonała okazja do rozwoju umiejętności biegowych, dzięki czemu poprawicie rekordy życiowe, wystartujecie na dłuższych dystansach i zrealizujecie swoje sportowe cele. – zapewnia Joanna Jóźwik, piąta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

trenuj-z-joanna-jozwik-02

Coś nowego, coś dobrego – dla każdego!

Dodatkowo w programie: specjalistyczne treningi prowadzone przez Joannę Jóźwik i jej sztab trenerski, wycieczki terenowe, ćwiczenia z trenerem przygotowania motorycznego, konsultacje i zajęcia fizjoterapeutyczne, wykłady i porady motywacyjne. Zajęcia będą przeprowadzane na najwyższym poziomie, pod okiem ludzi, którzy pomogą w rozwoju umiejętności sportowych. 

Jako zawodowa biegaczka postaram się przekazać Ci moje wieloletnie doświadczenie oraz popracować nad szczegółami – w końcu walczę o setne sekundy! Dodatkowo czeka na Ciebie spora dawka pozytywnej energii. Postaram się, żeby Twój uśmiech nie znikał z twarzy. – dodaje Joanna.

Na bazę obozów obrano ośrodek Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest on położony w otoczeniu przepięknej, przyjaznej, różnorodnej, górskiej przyrody. Kompleks oferuje komfortowe zakwaterowanie, pełnowartościowe wyżywienie oraz infrastrukturę sportową i rekreacyjną. Ponadto na jego terenie znajduje się sala sportowa, kręgielnia, 20-metrowa pływalnia, sauny, jacuzzi, a także boiska sportowe ze specjalną, gumową nawierzchnią.

Tygodniowe obozy odbędą się kolejno w sierpniu, wrześniu i październiku. Zapisy ruszyły 2 lipca. Liczbę miejsc ograniczono do 30 uczestników na każdy turnus, aby zapewnić indywidualny i spersonizowany charakter treningów. Na wyjazd można zaprosić osoby towarzyszące, lub rodziny nawet w sytuacji, w której nie są to osoby trenujące. Obozy organizowane są we współpracy z biurem podróży Venga Sport & Travel. Pełna oferta i możliwość rezerwacji miejsc znajduje się na stronie: www.venga.travel.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
t mobile bieg na piatke jeden bieg podwojna pomoc 01

T-Mobile Bieg na Piątkę – jeden bieg, podwójna pomoc

Następne
prezentacja kolekcji on running 01

Prezentacja kolekcji On Running

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model