fbpx
to juz 4 dziesiatka wroactiv 02

To już 4. Dziesiątka WROACTIV

Trwa sezon zimowy. Temperatury przestały nas rozpieszczać, a my biegacze uparcie i skrupulatnie realizujemy nasze plany treningowe. Pod ręką leżą już biegowe kalendarze, w których zamieszczamy coraz więcej startów w nowym już 2017 roku.

Trwa sezon zimowy. Temperatury przestały nas rozpieszczać, a my biegacze uparcie  i skrupulatnie realizujemy nasze plany treningowe. Pod ręką leżą już biegowe kalendarze, w których zamieszczamy coraz więcej startów w nowym już 2017 roku. Wielu wrocławskich biegaczy swój sezon biegowy rozpocznie 4. Dziesiątką WROACTIV.

5 marca po raz czwarty spotkamy się na esplanadzie Stadionu Wrocław i choć wówczas od kalendarzowej wiosny dzielić nas będzie jeszcze kilka dobrych tygodni, tradycyjnie  wielu z nas podejmie wyzwanie na najbardziej spektakularny wiosenny „look”  biegowy. Po kilkunastu zimowych tygodniach jest to czas, kiedy tęsknimy już za  wrzawą miasteczek biegowych, dawno niewidzianymi znajomymi, adrenaliną, biegową rywalizacją, widokiem mety na horyzoncie i ciężarem medalu na szyi – zapraszamy na nasz Fanpage.

Wyczekany okrzyk „START”  usłyszymy o godzinie 12.00. Trasa wiedzie przez ulicę Królewiecką oraz Aleją Śląską. Towarzyszyć nam będzie niezawodny tłum kibiców, który rozciąga się co roku wzdłuż całej trasy.

Zapisy na 4 edycję Dziesiątki WWROACTIV trwają!

Warto  skusić się na pakiet rozszerzony, w którym znajduje się limitowana koszulka firmy Brubeck oraz przeczytać więcej w  regulaminie biegu dostępnym pod adresem: http://wroactiv.pl/10wroactiv/regulamin/.

to-juz-4-dziesiatka-wroactiv-01

W tegorocznej edycji w  ramach biegu rozegrane zostaną Mistrzostwa pracowników naukowych uczelni wyższych i Mistrzostwa Klubowiczów Wellness by Oriflame. Wraz z Młodzieżowym  Centrum Sportu zapraszamy  na sportową rozgrzewkę dzień przed Dziesiątką WROACTIV. Charytatywny II. Bieg dla Hospicjów odbędzie się 4. marca o godzinie 11:00. Uczestnicy pokonają dystans mini maratonu – ok. 4,2 km. Start i meta będą zlokalizowane na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego, a cały zysk zostanie przekazany na potrzeby wrocławskich hospicjów. II. Bieg dla Hospicjów będzie również pierwszym w tym roku spotkaniem Grupy Biegowej Wroclaw Marathon Team i inauguracją 9. edycji programu I Ty możesz zostać maratończykiem.

Metryka biegu

  • ORGANIZATOR: Fundacja WROACTIV;
  • TERMIN I MIEJSCE: 05.03.2017 r. godzina 12.00,  Aleja Śląska (esplanada Stadionu Wrocław);
  • DYSTANS I TRASA: 10 km , Aleja Śląska, ul. Królewiecka
  • ZGŁOSZENIA I OPŁATY: elektroniczne do biegu poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej TUTAJ, do dnia 01 marca 2017 (w przypadku nie wykorzystania limitu) lub osobiście w godzinach pracy biura zawodów.
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
piaty raz sladami bronka malinowskiego 01

Piąty raz Śladami Bronka Malinowskiego

Następne
i ze cie nie opuszcze az do mety zycie z biegaczem pod jednym dachem 01

I że cię nie opuszczę aż do…mety. Życie z biegaczem pod jednym dachem

Powiązane artykuły

chudy wawrzyniec po raz szosty tansze wpisowe do 31 marca 01
Czytaj dalej

Chudy Wawrzyniec po raz szósty! Tańsze wpisowe do 31 marca

Six, six, six, the number of the beast! Pod takim hasłem wystartuje tegoroczna edycja Chudego Wawrzyńca. A ponieważ po pogodzie można spodziewać się jak zwykle – wszystkiego, będzie albo piekielnie gorąco albo upiornie błotniście. Wrażeń nie zabraknie z pewnością!