fbpx

W życiu każdego człowieka na pewnym etapie pojawia się pytanie: czemu biegać dziesięć kilometrów, jeśli można sto? No dobra, może nie każdego człowieka, ale w rykowiskowym gronie taki sposób myślenia nikogo nie dziwi i cały czas kombinujemy co by tu zrobić, żeby było jeszcze więcej, jeszcze trudniej i jeszcze lepiej. Wychodząc z założenia, że potrójna przyjemność jest lepsza niż pojedyncza, przedstawiamy Wam kolejną odsłonę: PRZEŁAJOWA TRIADA BIEGOWA.

Przełajowa Triada Biegowa to całoroczny cykl biegów przełajowych na terenach naszych ukochanych mazowieckich lasów. Stare i nowe trasy, szybkie wyścigi i długie mocne wyrypy, różne pory roku, niespodzianki i wszystko to, za co od lat cenicie nasze zawody. I jeszcze więcej.

Czeka Was solidny ŁOMOT

Po bardzo udanych RYKOwisko ULTRA-Trail i Górskiej zaDYSZCE przyszedł czas na wisienkę na naszym sadystycznym torcie. Gwóźdź do trumny, dobicie konających, jednym słowem: solidny łomot, który spuścimy wam na koniec sezonu w listopadzie. 

Od pewnego czasu docierały do nas liczne groźby pod adresem autora tras, których przewyższenia i inne niespodzianki wyciskają z was ostatnie siły. A ponieważ wasze uwagi są dla nas najważniejsze, to voila: będzie wyżej, szybciej i trudniej. Ponad 21 kilometrów, podczas których będziecie się modlić o płaski odcinek. Obiecujemy, że wasze modlitwy, jak zawsze zostaną wysłuchane: na mecie.

Termin zawodów: 20 listopada 2022
Miejsce: Grabina k. Płocka
Dystans: +21K
Przewyższenia: ⁓600m
Typ trasy: 100% przełaj
Limit: 4h

Więcej o zawodach: http://www.ryko.run

Zapisy: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=842

Śledź RYKOwisko na Facebooku: https://www.facebook.com/rykowisko.ultra.trail

4N8A1323
ŁOMOT sprawimy Wam już 20 listopada
ŁOMOT sprawimy Wam już 20 listopada

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>