Spotkanie z Dominiką Stelmach i Bartkiem Olszewskim – Mistrzami Wings For Life

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Niesamowici ludzie, wyjątkowi biegacze. Sukces za sukcesem, no i fenomenalne zwycięstwo w tegorocznej edycji Wings For Life. Mocny polski akcent na międzynarodowej arenie biegania, a co ważne – w charytatywnym przesłaniu, jakim jest impreza biegowa WFL. Kim są, jak łączą zawodową pracę i rodzinne życie z biegową codziennością? Jak przygotowują się do startów, jakie są ich najbliższe biegowe plany i marzenia? Na te i wiele innych pytań, odpowiedzą już dziś (24.05) o godzinie 20:30 podczas spotkania, które odbędzie się w Adidas Runners Warsaw (ul.Solec 38) w Warszawie. Wyjątkowe spotkanie z Dominiką Stelmach i Bartkiem Olszewskim – naszymi Mistrzami Wings For Life World Run 2017!

Będą opowieści, anegdoty, slajdy, będzie możliwość zadania wszystkich nurtujących Was pytań. Dowiecie się o ich przygotowaniach,zmaganiach, wzlotach, błędach, marzeniach, poznacie ich dalsze biegowe plany i spróbujecie ulubione potrawy. Wszystko to w niesamowitej atmosferze biegowej braci. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem, czy masz w nogach setki kilometrów, maratony czy ultra – musisz tu być. Niepowtarzalna okazja by osobiście poznać zwycięzców porozmawiać i być wśród ludzi, którzy tak jak Ty kochają bieganie. Pasja łączy – widzimy się już dziś z Dominiką Stelmach i Bartoszem Olszewskim. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Do zobaczenia!

Plan:

  • 20:30 – spotykamy się w ADIDAS RUNNERS WARSAW
  • 20:45 – oficjalnie rozpoczęcie spotkania. Rozmowa z Dominiką i Bartkiem, którą prowadzi Piotrek Bętkowski
  • ok. 22:30 – niespodzianka 🙂
  • 23:00 – zakończenie spotkania

Rejestracja TUTAJ

Do zobaczenia w ADIDAS RUNNERS WARSAW!

spotkanie-z-dominika-stelmach-i-bartkiem-olszewskim-mistrzami-wings-for-life-01
Nie możesz wpaść na spotkanie z Dominiką i Bartkiem, a chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat polskiego zwycięstwa w Wings For Life? Zapraszamy do tej relacji.