Saucony – innowacje doprowadzone do perfekcji

Jesienna oferta Saucony z pewnością przypadnie do gustu biegaczom.
Jesienna oferta Saucony z pewnością przypadnie do gustu biegaczom.
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Saucony, jako jeden z najstarszych producentów obuwia biegowego jest zarazem producentem najbardziej innowacyjnym, co doskonale widać w ofercie marki na sezon jesienny 2021. Została ona przygotowana zarówno z myślą o osobach biegających hobbistycznie, jak i absolutnych profesjonalistach, których łączy jedna rzecz – kochają biegać. W kolekcji nie zabraknie butów ze świetnie przyjętej i nagradzanej linii Endorphin, czyli Endorphin Shift2, Endorphin Pro2 i nowego modelu trailowego – Endorphin Trail. Miłośnicy butów z dużą amortyzacją będą mieli okazję wypróbować model Triumph 19.

Stworzony, by wygrywać

Endorphin Pro2, czyli najszybszy but w ofercie marki. Nieważne czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą, ten model zaskoczy Cię swoją szybkością. Zastosowane w nim nowoczesne technologie z najwyższej półki gwarantują mocne wsparcie dla stopy. Dzięki technologii FORMFIT cholewka otula i dopasowuje się do stopy zapewniając komfort przy każdej prędkości. Sznurówki nie rozwiązują się przypadkowo, a wierzch wykonany z pojedynczej siateczki sprawia, że but ten jest lekki i oddychający. Endorphin Pro2 wyróżnia się karbonową płytką w kształcie litery S, która zapewnia energiczne przejścia podczas biegu. Ponadto ultralekka amortyzacja PWRRUN PB sprawi, że biegnąc w Endorphin Pro2, poczujesz się na siłach do walki o nowe rekordy życiowe.

Komfort ponad wszystko

Endorphin Shift 2 jest butem na różne okazje. Niezależnie od tego, czy jest to wyścig, trening, czy zwykły rekreacyjny bieg model ten zapewni Ci niespotykany wcześniej komfort. Cholewka buta wykonana z oddychającej siateczki idealnie dopasowuje się do stopy. Zastosowana w tym modelu pianka PWRRUN daje uczycie sprężystości przy każdym kroku. Podeszwa XT-900 ze wzmocnionymi strefami narażonymi na większe tarcie i technologia Speedroll gwarantują, że każdy kilometr zostanie pokonany nie tylko z mniejszym wysiłkiem, lecz też z lepszym czasem. Doskonale komponuje się z modelem Endorphin Pro2, jako idealny but do biegów pomiędzy najszybszymi startami sezonu.

Trailowy bliźniak

Tej jesieni Saucony prezentuje też nowości. To nowy „członek rodziny” Endorphin – tym razem przeznaczony do zadań specjalnych – Endorphin Trail. Skonstruowany został w oparciu o sprawdzoną już technologię Speedroll oraz podeszwę wewnętrzną PWRRUN PB, które w terenie sprawdzają się równie dobrze, jak na bieżni. Pewność prowadzenia zagwarantuje niezwykle przyczepna podeszwa zewnętrzna PWRTRAC. Saucony przenosi szybkość i komfort na zupełnie nowy poziom.

Saucony Endorphin Trail - nowość w ofercie.
Saucony Endorphin Trail – nowość w ofercie.

Lekkość i amortyzacja

Triumph19 – but z największą amortyzacją w ofercie marki. Wszystko w tym bucie sprawia, że każdego dnia jest się gotowym na więcej i więcej. Wyjątkowo miękka podeszwa środkowa PWRRUN+ zapewnia niespotykaną wcześniej amortyzację i poczucie lekkości nawet po przebiegnięciu wielu kilometrów. Dzięki wykorzystaniu technologii FORMIT, cholewka buta otula i dopasowuje się do każdej stopy, dając poczucie prawdziwego komfortu. Zaprojektowana z pojedynczej siateczki cholewka zapewnia lepszą oddychalność przy mniejszej wadze. Ta lekkość sprawi, że dasz się tym butom ponieść w nieznane.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
Saucony Triumph19 - amortyzacja, którą kochają biegacze.
Saucony Triumph19 – amortyzacja, którą kochają biegacze.