fbpx
co sluzy naszym stawom slider

Ruszyła kolejna odsłona kampanii “Kości i stawy”

Ruszyła 8. edycja kampanii „Kości i stawy”, w której znajdziemy wiele cennych informacji o tym, w jaki sposób zadbać o układ kostny, dostępna dzisiejszego dnia razem z dziennikiem Gazeta Wyborcza..

Ruszyła 8. edycja kampanii „Kości i stawy”, w której znajdziemy wiele cennych informacji o tym, w jaki sposób zadbać o układ kostny, dostępna dzisiejszego dnia razem z dziennikiem Gazeta Wyborcza oraz na portalu www.kosci-stawy.pl . Zapraszamy do lektury!  

Nasi czytelnicy mogą zapoznać się min. z następującymi tematami: Wybierz krzesło, które zadba o Ciebie, Leczenia bólu w chorobach reumatycznych, Wpływ żywienia na stan układu kostno-stawowego i wiele innych. 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami ekspertów w swoich dziedzinach.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
sq2

Squeezy - żel energetyczny dla smakoszy piwa !

Następne
ad1

Przyjemność i energia z biegania latem - nowa kolekcja biegowa adidas!

Powiązane artykuły

postaw na lewka piknik charytatywny w dolinie trzech stawow 01
Czytaj dalej

Postaw na Lewka – biegowy piknik charytatywny w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach

4 czerwca 2016 r. na terenie Doliny Trzech Stawów odbędzie się Piknik Charytatywny pod nawzą "Postaw na Lewka". Uczestnicy biegu/marszu NW na wybranych dystansach po raz drugi wesprą ciężko chorego Pawła, dla którego nawet niewielka pomoc jest bardzo ważna. Zgłaszając swoje uczestnictwo w zawodach pod adresem www.postawnalewka.pl możesz uczynić tak wiele, za tak niewiele!

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM