Ruszają biegi CITY TRAIL – wygraj pakiet startowy!

CITY TRAIL zaprasza na konkurs
CITY TRAIL zaprasza na konkurs #biegampolesie
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Halo, halo, czy są tu jacyś leśni biegacze? Założymy się, że są i to w sporej liczbie! Mamy dla Was nie lada gratkę – konkurs #biegampolesie z pakietami startowymi na jesienne przełajowe piątki CITY TRAIL do wygrania. 

Wystarczy wrzucić na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie biegową fotkę z ulubionego lasu, dodać hashtag #biegampolesie i oznaczyć nasz profil oraz profil CITY TRAIL (w zależności od tego, czy post wstawicie na Facebooka, czy Instagrama – oznaczacie profil facebookowy lub instagramowy).

Macie czas od poniedziałku, 12 października do środy, 14 października włącznie. Wybierzemy 5 najciekawszych postów, a zwycięzców nagrodzimy pakietami startowymi na wybrany bieg jesiennej edycji CITY TRAIL 2020. Biegów będzie dziesięć, w dziesięciu miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Pierwsze zawody już w najbliższą sobotę, 17 października w Warszawie. Terminy oraz szczegółowe informacje o biegach znajdziecie na stronie City Trail.

Cel konkursu? Propagowanie biegania po leśnych ścieżkach, ale także edukacja – w lasach nie śmiecimy, nie niszczymy natury, ani leśnej infrastruktury, nie niepokoimy mieszkańców lasów – dzików, lisów, wiewiórek i innych zwierząt. W lasach jesteśmy gośćmi. Ciekawostka – startując w CITY TRAIL macie okazję dołożyć swoją cegiełkę do Lasu Na Zawsze Biegaczy, który będzie posadzony dzięki środkom zebranym podczas zapisów do biegów. 

Więcej:
Strona internetowa CITY TRAIL
Facebook CITY TRAIL
Instagram CITY TRAIL

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę