fbpx
RUNGDN pazdziernik fullHD

#RUNGDN Orunia i Hevelianum – mocne zakończenie gdańskiego cyklu biegów!

Biegowa jesień z Gdańskim Ośrodkiem Sportu trwa w najlepsze, a jej kulminacyjnym punktem będzie zakończenie cyklu biegów #RUNGDN. W tym roku finisz będzie wyjątkowo intensywny, ponieważ uczestników czeka nie jeden, ale aż dwa biegi w odstępie zaledwie tygodnia. 21 października spotkamy się w Parku Oruńskim, a 28 października w Centrum Hevelianum! Tam też nastąpi podsumowanie całego cyklu.

#RUNGDN Orunia

mapa RUNGDN Park Orunski

#RUNGDN Hevelianum

mapa RUNGDN Hevelianum

Urozmaicone trasy sprawdzą formę biegaczy

Na biegaczy czekają dwie imprezy, z których każda postawi przed uczestnikami inne wymagania. Obie trasy składają się z około 2,5 kilometrowych pętli i… na tym podobieństwa w zasadzie się kończą. O ile profil biegu w Parku Oruńskim to w większości płaska trasa otoczona zielenią, to już Centrum Hevelianum to, niemalże, prawdziwy rollercoster, z podbiegami i zbiegami oraz wąskimi, wymagającymi pod względem technicznym ścieżkami. Oba biegi sprawdzą więc pełne spektrum biegowych umiejętności. Trasy nie posiadają atestu, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS.

Na mecie na wszystkich uczestników czekać będzie pamiątkowy medal, a miejsca na podium nagradzane będą specjalnymi statuetkami.

RUNGDN Park Orunski

Również biegi dla dzieci i młodzieży

Dodatkowo podczas #RUNGDN Hevelianum odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych od najmłodszych do 15 lat. Chwilę po zakończeniu ostatniej imprezy cyklu zostaną nagrodzeni najlepsi zawodnicy i zawodniczki tegorocznych zmagań, w kategoriach wiekowych oraz Open. Nie zabraknie także pożywnej zupy z kuchni polowej dla wszystkich uczestników oraz szpinakowych gofrów dla najmłodszych biegaczy. Jednym zdaniem – będzie się działo, a atrakcji zarówno biegowych jak i pozasportowych nie zabraknie, jako że obie trasy są wyjątkowo piękne i malownicze, mimo że tak od siebie odmienne.

Więcej informacji na: https://rungdn.pl 

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu

Patronat medialny: trojmiasto.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
22PM Motywator wyciszkiewicz

Gwiazdy na starcie Poznań Five!

Następne
33.BN ZAPISZ SIE 860x420px

33. Bieg Niepodległości już za miesiąc! Zapisy trwają!

Powiązane artykuły