fbpx
recode running festival juz 29 marca 02

Recode Running Festival już 29 marca!

Ostatnie dni marca przyprawią fanów biegania o prawdziwy zawrót głowy! Już w piątek, 29 marca, rusza RECODE RUNNING FESTIVAL, czyli trzy dni poświęcone universum biegania. W trakcie wydarzenia odbędą się pokazy filmów krótkometrażowych zrealizowanych przez globalną społeczność adidas Runners, sesje panelowe, shake out run, warsztaty dla ciała i umysłu, a to tylko kilka z atrakcji, jakie będą czekały na amatorów biegania.

Ostatnie dni marca przyprawią fanów biegania o prawdziwy zawrót głowy! Już w piątek, 29 marca, rusza RECODE RUNNING FESTIVAL, czyli trzy dni poświęcone universum biegania. W trakcie wydarzenia odbędą się pokazy filmów krótkometrażowych zrealizowanych przez globalną społeczność adidas Runners, sesje panelowe, shake out run, warsztaty dla ciała i umysłu, a to tylko kilka z atrakcji, jakie będą czekały na amatorów biegania.

Uwaga! Gościem specjalnym festiwalu będzie legenda biegania: Haile Gebrselassie!

recode-running-festival-juz-29-marca-01

Recode Running Night

Recode Running Festival rozpocznie się w piątkowy wieczór w warszawskiej Kinotece z prawdziwym przytupem. Tego wieczoru, już od godz. 20:00, po przekroczeniu progu kina studyjnego uczestnicy przeniosą się w świat Recode Running. Czekać na nich będą specjalnie zaaranżowane strefy, oddające ducha „nowego biegania”, czy też wyjątkowe menu. Co więcej, w przestrzeniach kina odbędzie się pokaz filmów krótkometrażowych, poświęconych lokalnym społecznościom biegowym z całego świata, zrzeszonym w adidas Runners. Również Warszawa została sportretowana w jednym z nich, a dokładniej warszawski team adidas Runners pod wodzą trenerów stołecznego biegowego klubu!

Zaraz po seansach będzie miał miejsce panel z legendą światowego Biegania, wielokrotnym złotym medalistą świata i Igrzysk Olimpijskich w biegach na 10 000 m, Haile Gebrselassie! Moderowana dyskusja będzie nie tylko szansą do poznania Mistrza, ale także możliwością zadania mu bezpośredniego pytania. Na ten dzień przygotowano również szereg angażujących stref, o których będzie można przekonać się podczas festiwalu. W ramach after party czekać będzie także Recode Running Party, będące zwieńczeniem pierwszego dnia eventu.

Holistic Day

Z kolei w sobotę, 30 marca, na fanów biegania od godz. 10:00 czekać będzie shake out run z Haile i trenerami adidas Runners, podczas którego uczestnicy otrzymają pamiątkowe piny. Jednak nie tylko aktywnością fizyczną biegacz żyje! Zaraz po biegu Gwiazdą wystartują warsztaty mindfulness oraz zajęcia z rolowania. Ponadto, każdy fan jogi będzie mógł wziąć udział w jej dwóch sesjach, odbywających się w samo południe oraz pół godziny później. Całość atrakcji będzie miało miejsce w adidas Runners, przy ul. Solec 38.

recode-running-festival-juz-29-marca-03

ARW Race and Chill out Zone

Na trzeci dzień Recode Running Festival przeniesie się na „Barkę Warszawską DZIEŃ I NOC”, zacumowaną przy Bulwarze Jana Karskiego, u podnóża Parku Fontann. Na niej to członkowie społeczności AR będą mogli zostawić swoje rzeczy w depozycie, przywitać się z uczestnikami biegu miejskiego czy spróbować funkcjo-nalnych przekąsek i napojów.

To nie koniec! Po przebiegnięciu dystansu 21 km 97 m w strefie chill out będzie można zregenerować się… w towarzystwie Wielkiego Haile. Oprócz tego, organizatorzy festiwalu przygotowali szereg niespodzianek i akcesoriów dla kibiców, którzy będą mieli okazję wykazać się swoim dopingiem. Szczegóły już wkrótce! 

Zapisy na poszczególne wydarzenia w ramach Recode Running Festivalu odbywają się poprzez aplikację Runtastic oraz stronę adidas.pl/adidasrunners Dodatkową szansą na zdobycie wejściówki jest zakup modelu Ultraboost 19 w Sklepie Biegacza.

Recode Running Festival to celebracja nowego sposobu na odkrycie swojej biegowej zajawki, zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i osób które dopiero próbują swoich sił w tym sporcie. To przykład swego rodzaju filozofii, w której nie śrubuje się czasów i rezultatów, a docenia samo doświadczenie biegania. Doświadczenie, wychodzące daleko poza samą aktywność fizyczną.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
koszulka startowa medal i nie tylko znamy pelny sklad pakietu startowego orlen warsaw marathon 04

Znamy trasę ORLEN Warsaw Marathon 2019!

Następne
wyjatkowa impreza biegowa w konstancinie jeziornej tuz tuz konferencja blood brothers run 01

Wyjątkowa impreza biegowa w Konstancinie-Jeziornej tuż tuż! Konferencja Blood Brothers Run

Powiązane artykuły

kolekcja odziezy termoaktywnej marki berens 01
Czytaj dalej

Kolekcja odzieży termoaktywnej marki Berens

Bluza i długie spodnie termoaktywne BERENS Powerelastic 'ENDA+ADLI' to niezwykle funkcjonalna i wygodna w noszeniu propozycja dla wszystkich uprawiających sport, zwłaszcza do biegania, joggingu oraz wszelkich aktywności fitness - zarówno na powietrzu, jak i na sali.
przebiegnijmy razem 3000 km dla aleppo bieg charytatywny 01
Czytaj dalej

Przebiegnijmy razem 3000 km dla Aleppo! – bieg charytatywny

Fundacja „Maraton Warszawski” zachęca wszystkich biegaczy do pomocy ofiarom działań wojennych prowadzonych w syryjskim Aleppo. 29 stycznia Fundacja organizuje wydarzenie „#BiegamDobrze dla Aleppo” w ramach inicjatywy „Warszawa dla Aleppo”, prowadzonej przez stołeczny ratusz.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model