PUMA zaprasza na stoisko podczas 6. Półmaratonu Poznańskiego

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich biegaczy na stoisko biegowe firmy PUMA Polska organizowane wspólnie z siecią sklepów specjalistycznych dla biegaczy – SklepBiegacza.PL przy okazji targów sportowych EXPO poprzedzających 6. Półmaraton Poznański.

Podczas targów zaprezentujemy najnowszą kolekcję biegową wiosna/lato 2013 zarówno dla biegaczek jak i dla biegaczy. Fachowa obsługa SklepuBiegacza.pl pomoże odpowiednio dobrać sprzęt biegowy.

Zaprezentowane zostaną nowe modele FAAS 500v2, FAAS 300R oraz uznany za debiut roku wg miesięcznika Runners World – FAAS 350S. Nie zabraknie dużego wyboru kolekcji tekstylnej oraz biegowych akcesoriów.

Naturalnie wygraj wyjazd na Reggae Maraton na Jamajce

Przez dwa dni trwania targów, każda osoba, która na stoisku PUMA zakupi produktów biegowych z nowej kolekcji za minimum 300 zł, odpowie na pytanie konkursowe i wypełni kupon, może wygrać atrakcyjne nagrody:

Reklama - koniecznie sprawdź!
  1. miejsce – Wyjazd na REGGAE Maraton na Jamajkę (start 7 grudnia na jednym z trzech dystansów: 10 km, półmaraton lub maraton) wraz z opłaconymi wycieczkami fakultatywnymi.
  2. miejsce – Zegarek do biegania z GPS i pomiarem tętna GARMIN 610.
  3. miejsce – Zegarek do biegania z GPS i pomiarem tętna GARMIN 210.

Kampania prowadzona jest na terenie całej  Polski w 50 sklepach partnerskich w okresie 16 marca 2013 – 30 kwietnia 2013.

Szczegółowy regulamin akcji: http://www.puma.com/running/news/naturalnie-wygraj-wyjazd-na-reggae-marathon

GRATISY!

W związku z przedłużającymi się zimowymi warunkami każdy zakup na stoisku PUMA premiowany będzie unikalną opaską do biegania na uszy wartości 99 zł.

Miejsce i termin targów EXPO: Hala Arena ul. Wyspiańskiego 33 w dniach 5-6 kwietnia 2013. To jest dokładnie to samo miejsce gdzie mieści się biuro zawodów oraz odbędzie się Pasta Party.

Godziny otwarcia:

  • 9:00 – 20:00
  • Stoisko numer: 24 i 25.

Nie będzie Cię w Poznaniu?

Z naszym stoiskiem pojawimy się również na następujących imprezach biegowych:

  • ORLEN Warsaw Maraton – 21 kwietnia 2013
  • XII Cracovia Maraton – 28 kwietnia 2013
  • Run Toruń – 10 km – 28 kwietnia 2013