fbpx
pobiegniesz z kazikami zapraszamy 01

Pobiegniesz z Kazikami? Zapraszamy!

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.

Wiecej informacji w naszym materiale poniżej.

Tradycyjnie trasa biegu prowadzić będzie przez ścisłe centrum miasta, a start i meta zlokalizowane zostaną na miejskim deptaku, przed Urzędem Miejskim. Bieg rozegrany zostanie na dystansie 10 kilometrów. Trasa, to jedna mała pętla o długości 1 km oraz dwie duże o długości 4,5 km. Nasz bieg charakteryzuje się tym, ze jest organizowany w ścisłym centrum miasta i prowadzi uliczkami miasta Kazimierzowskiego. Ulice Żeromskiego, Podwalna, Rynek, Wolności, Reja, Struga, Stańczyka, Niedziałkowskiego, Słowackiego, alejki Parku Kościuszki tworzą   trasę na której będą rywalizowali biegacze.

pobiegniesz-z-kazikami-zapraszamy-02

Tradycyjnie przed biegiem głównym rozegrane zostaną biegi towarzyszące. Zmagania rozpoczną się od biegów dzieci. W ramach naszych zawodów  rozegranych zostanie kilkanaście biegów dzieci. Organizator przewidział nagrody w  kategoriach od przedszkolaka do gimnazjalisty z podziałem na roczniki oraz  dziewczęta i chłopcy. Następnie o godzinie 12:00 zostanie rozegrany Bieg Charytatywny na dystansie 2 km.

pobiegniesz-z-kazikami-zapraszamy-03

Przewidziano nagrody dla najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych. Na nagrody mogą również liczyć najlepsza Kazimiera i Kazimierz oraz najlepsza radomianka i radomianin. Zgłoszenia wciąż są przyjmowane. Regulamin biegu oraz zapisy na stronie internetowej www.radombiega.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odwiedzić Radom  i wystartować w naszym biegu. Do zobaczenia na trasie.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
trening core zacznij od podstaw

Trening core – zacznij od podstaw

Następne
ruszyly zapisy na garmin ultra race 2018 01

​Ruszyły zapisy na Garmin Ultra Race 2018!

Powiązane artykuły

niecodzienne trofeum dla uczestnikow 4 pko nocnego wroclaw polmaratonu 01
Czytaj dalej

Niecodzienne trofeum dla uczestników 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Po raz kolejny trofea dla uczestników wrocławskich biegów będą składać się w większą całość. Zeszłoroczne medale 3. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 33. PKO Wrocław Maratonu tworzyły Krasnal i jego „domek”. Trofea te zostały ogłoszone najpiękniejszymi medalami biegowymi w kraju w plebiscycie portalu maratonypolskie.pl. W czterech najbliższych biegach, w 2016 i 2017r. (4. i 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton oraz 34. i 35. Wrocław Maraton) zawodnicy otrzymają miniatury ważnych wrocławskich budynków. Wszystkie cztery bryły będzie można później umieścić we właściwych miejscach na pamiątkowej paterze (nagrodzie dodatkowej za ukończenie kompletu tras) przedstawiającej uproszczone zarysy granic Wrocławia.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM