fbpx
pobiegniesz z kazikami zapraszamy 01

Pobiegniesz z Kazikami? Zapraszamy!

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.

Wiecej informacji w naszym materiale poniżej.

Tradycyjnie trasa biegu prowadzić będzie przez ścisłe centrum miasta, a start i meta zlokalizowane zostaną na miejskim deptaku, przed Urzędem Miejskim. Bieg rozegrany zostanie na dystansie 10 kilometrów. Trasa, to jedna mała pętla o długości 1 km oraz dwie duże o długości 4,5 km. Nasz bieg charakteryzuje się tym, ze jest organizowany w ścisłym centrum miasta i prowadzi uliczkami miasta Kazimierzowskiego. Ulice Żeromskiego, Podwalna, Rynek, Wolności, Reja, Struga, Stańczyka, Niedziałkowskiego, Słowackiego, alejki Parku Kościuszki tworzą   trasę na której będą rywalizowali biegacze.

pobiegniesz-z-kazikami-zapraszamy-02

Tradycyjnie przed biegiem głównym rozegrane zostaną biegi towarzyszące. Zmagania rozpoczną się od biegów dzieci. W ramach naszych zawodów  rozegranych zostanie kilkanaście biegów dzieci. Organizator przewidział nagrody w  kategoriach od przedszkolaka do gimnazjalisty z podziałem na roczniki oraz  dziewczęta i chłopcy. Następnie o godzinie 12:00 zostanie rozegrany Bieg Charytatywny na dystansie 2 km.

pobiegniesz-z-kazikami-zapraszamy-03

Przewidziano nagrody dla najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych. Na nagrody mogą również liczyć najlepsza Kazimiera i Kazimierz oraz najlepsza radomianka i radomianin. Zgłoszenia wciąż są przyjmowane. Regulamin biegu oraz zapisy na stronie internetowej www.radombiega.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odwiedzić Radom  i wystartować w naszym biegu. Do zobaczenia na trasie.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
trening core zacznij od podstaw

Trening core – zacznij od podstaw

Następne
ruszyly zapisy na garmin ultra race 2018 01

​Ruszyły zapisy na Garmin Ultra Race 2018!

Powiązane artykuły

dasz rade biegnij do suwalk zdazysz do 7 lipca 01
Czytaj dalej

Dasz radę! Biegnij do Suwałk! Zdążysz do 7 lipca.

Niespełna miesiąc dzieli nas od RESO Suwałki 10,5 – Miejskiego Święta Biegania. Ten wyjątkowy wieczorny ćwierćmaraton, z jedyną w Polsce atestowaną trasą na tym dystansie, odbędzie 6 lipca 2019 r już po raz ostatni. Wielbicieli „Suwalskiej ćwiartki” uspakajamy. To tylko zmiana formuły wydarzenia i zapowiedź tego, co w przyszłym roku odbędzie się w Pogodnych Suwałkach.