Pobiegniesz z Kazikami? Zapraszamy!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.

Wiecej informacji w naszym materiale poniżej.

Tradycyjnie trasa biegu prowadzić będzie przez ścisłe centrum miasta, a start i meta zlokalizowane zostaną na miejskim deptaku, przed Urzędem Miejskim. Bieg rozegrany zostanie na dystansie 10 kilometrów. Trasa, to jedna mała pętla o długości 1 km oraz dwie duże o długości 4,5 km. Nasz bieg charakteryzuje się tym, ze jest organizowany w ścisłym centrum miasta i prowadzi uliczkami miasta Kazimierzowskiego. Ulice Żeromskiego, Podwalna, Rynek, Wolności, Reja, Struga, Stańczyka, Niedziałkowskiego, Słowackiego, alejki Parku Kościuszki tworzą   trasę na której będą rywalizowali biegacze.

pobiegniesz-z-kazikami-zapraszamy-02

Tradycyjnie przed biegiem głównym rozegrane zostaną biegi towarzyszące. Zmagania rozpoczną się od biegów dzieci. W ramach naszych zawodów  rozegranych zostanie kilkanaście biegów dzieci. Organizator przewidział nagrody w  kategoriach od przedszkolaka do gimnazjalisty z podziałem na roczniki oraz  dziewczęta i chłopcy. Następnie o godzinie 12:00 zostanie rozegrany Bieg Charytatywny na dystansie 2 km.

pobiegniesz-z-kazikami-zapraszamy-03

Przewidziano nagrody dla najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych. Na nagrody mogą również liczyć najlepsza Kazimiera i Kazimierz oraz najlepsza radomianka i radomianin. Zgłoszenia wciąż są przyjmowane. Regulamin biegu oraz zapisy na stronie internetowej www.radombiega.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odwiedzić Radom  i wystartować w naszym biegu. Do zobaczenia na trasie.