Korzystaj wygodnie z naszego serwisu dzięki najnowszej aplikacji mobilnej dostępnej na Twojego Iphone’a i I’Pada!

Zamknij

Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym + KONKURS

Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym + KONKURS

W ramach postanowienia noworocznego przygotuj się i wystartuj w Radomiu. Organizatorzy XI Biegu Kazików umożliwią zrealizowanie tego pomysłu już 11 marca tego roku.  Dystans biegu głównego będzie liczył 10 km i zostanie rozegrany w ścisłym centrum naszego miasta. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, niskie startowe i super atmosferę podczas naszych biegów.

Na uwagę zasługuje fakt, że corocznie startuje w naszych biegach czołówka zawodników biegów ulicznych. W naszej ostatniej edycji biegu wystartowało 2 olimpijczyków, reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach w  Londynie i Rio de Janeiro. Kolejnym atutem jest położenie Radomia w centrum kraju umożliwiający zawodnikom łatwy dojazd. 

udzial-w-biegu-kazikow-twoim-postanowieniem-noworocznym-02

Pod znakiem.... 11

Tym razem jeden z dwóch najliczniejszych biegów organizowanych w Radomiu będzie stał pod znakiem liczby 11.

Jedenasty bieg, jedenastego marca, jedenaście setek startujących… mam nadzieję. Same jedenastki – uśmiecha się dyrektor Biegu Kazików Artur Błasiński.

Tegoroczne zawody mają być poprowadzone nieco zmodyfikowaną trasą. Wszystko za sprawą modernizowanej kamienicy Deskurów i zwężenia części ulic, a przez to części dotychczasowej trasy biegu. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się zrobić atest trasy żeby nikt nam nie zarzucał, że nie ma pełnych 10 km, albo, że jest trochę więcej niż 10 km. Mam nadzieję, że w tym roku sprawnie organizacyjnie to przeprowadzimy. Mamy dosyć wąskie uliczki w rynku i dlatego jest ten problem. Musimy zminimalizować ryzyko błędu i wypadków na trasie – informuje Artur Błasiński.

Unikatowy medal

Prezentujemy państwu wizualizację tegorocznego medalu

kaziki-01

W tym roku wybraliśmy ładny wzór medalu. Będzie on ruchomy. To będzie taka wersja jakby 3D. Medal w środku będzie obrotowy. Myślę, że spodoba się uczestnikom biegu – mówi dyrektor Biegu Kazików Artur Błasiński

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy kilkanaście biegów z podziałem na kategorie. Przypominamy, że każdy uczestnik biegów dzieci dostaje pamiątkową koszulkę. Kolejnym wyróżnikiem naszego biegu jest coroczna organizacja biegu charytatywnego. W zeszłym roku biegacze i zaprzyjaźnione firmy wspierały Karola Gutkowskiego. W tym roku Bieg Charytatywny na dystansie 3 km zorganizujemy wraz z Fundacją im. Agaty Bornikowskiej.

udzial-w-biegu-kazikow-twoim-postanowieniem-noworocznym-03

Podsumowując: kto startował w Biegu Kazików już o tym wie, a komu ta sztuka nie udała się, to zapraszamy do Radomia.

Opłaty startowe oraz ogólne informacje TUTAJ

Link do zapisów TUTAJ       

Zgarnij pakiet startowy na Bieg Kazików - KONKURS

Jeden z trzech pakietów startowych na XI Bieg Kazików może być Twój! Wystarczy, że w komentarzu pod artykułem albo pod tym postem na Facebooku, napiszesz nam dlaczego fajnie jest biegać w Biegu Kazików. Na odpowiedzi czekamy do 15 stycznia 2018, szczęśliwych posiadaczy pakietów powiadomimy 17 stycznia.

Zamknij