fbpx
kazikislider

Udział w Biegu Kazików Twoim postanowieniem noworocznym + KONKURS

W ramach postanowienia noworocznego przygotuj się i wystartuj w Radomiu. Organizatorzy XI Biegu Kazików umożliwią zrealizowanie tego pomysłu już 11 marca tego roku.

W ramach postanowienia noworocznego przygotuj się i wystartuj w Radomiu. Organizatorzy XI Biegu Kazików umożliwią zrealizowanie tego pomysłu już 11 marca tego roku.  Dystans biegu głównego będzie liczył 10 km i zostanie rozegrany w ścisłym centrum naszego miasta. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, niskie startowe i super atmosferę podczas naszych biegów.

Na uwagę zasługuje fakt, że corocznie startuje w naszych biegach czołówka zawodników biegów ulicznych. W naszej ostatniej edycji biegu wystartowało 2 olimpijczyków, reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach w  Londynie i Rio de Janeiro. Kolejnym atutem jest położenie Radomia w centrum kraju umożliwiający zawodnikom łatwy dojazd. 

udzial-w-biegu-kazikow-twoim-postanowieniem-noworocznym-02

Pod znakiem…. 11

Tym razem jeden z dwóch najliczniejszych biegów organizowanych w Radomiu będzie stał pod znakiem liczby 11.

Jedenasty bieg, jedenastego marca, jedenaście setek startujących… mam nadzieję. Same jedenastki – uśmiecha się dyrektor Biegu Kazików Artur Błasiński.

Tegoroczne zawody mają być poprowadzone nieco zmodyfikowaną trasą. Wszystko za sprawą modernizowanej kamienicy Deskurów i zwężenia części ulic, a przez to części dotychczasowej trasy biegu. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się zrobić atest trasy żeby nikt nam nie zarzucał, że nie ma pełnych 10 km, albo, że jest trochę więcej niż 10 km. Mam nadzieję, że w tym roku sprawnie organizacyjnie to przeprowadzimy. Mamy dosyć wąskie uliczki w rynku i dlatego jest ten problem. Musimy zminimalizować ryzyko błędu i wypadków na trasie – informuje Artur Błasiński.

Unikatowy medal

Prezentujemy państwu wizualizację tegorocznego medalu

kaziki-01

W tym roku wybraliśmy ładny wzór medalu. Będzie on ruchomy. To będzie taka wersja jakby 3D. Medal w środku będzie obrotowy. Myślę, że spodoba się uczestnikom biegu – mówi dyrektor Biegu Kazików Artur Błasiński

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy kilkanaście biegów z podziałem na kategorie. Przypominamy, że każdy uczestnik biegów dzieci dostaje pamiątkową koszulkę. Kolejnym wyróżnikiem naszego biegu jest coroczna organizacja biegu charytatywnego. W zeszłym roku biegacze i zaprzyjaźnione firmy wspierały Karola Gutkowskiego. W tym roku Bieg Charytatywny na dystansie 3 km zorganizujemy wraz z Fundacją im. Agaty Bornikowskiej.

udzial-w-biegu-kazikow-twoim-postanowieniem-noworocznym-03

Podsumowując: kto startował w Biegu Kazików już o tym wie, a komu ta sztuka nie udała się, to zapraszamy do Radomia.

Opłaty startowe oraz ogólne informacje TUTAJ

Link do zapisów TUTAJ       

Zgarnij pakiet startowy na Bieg Kazików – KONKURS

Jeden z trzech pakietów startowych na XI Bieg Kazików może być Twój! Wystarczy, że w komentarzu pod artykułem albo pod tym postem na Facebooku, napiszesz nam dlaczego fajnie jest biegać w Biegu Kazików. Na odpowiedzi czekamy do 15 stycznia 2018, szczęśliwych posiadaczy pakietów powiadomimy 17 stycznia.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
6 pko polmaraton solidarnosci zapisy uruchomione 01

6. PKO Półmaraton Solidarności - zapisy uruchomione

Następne
buduj forme na orlen warsaw marathon pod okiem profesjonalistow 01

Buduj formę na ORLEN Warsaw Marathon pod okiem profesjonalistów!

Powiązane artykuły

4 bmw polmaraton praski 2 wrzesnia w nocnej odslonie 05
Czytaj dalej

4. BMW Półmaraton Praski – szybka trasa wieczorową porą

2 września odbędzie się czwarta edycja BMW Półmaratonu Praskiego, tym razem w nocnej odsłonie. W sobotni wieczór, o godzinie 20.30, kilka tysięcy uczestników ruszy na szybką trasę, wiodącą ulicami prawobrzeżnej Warszawy. Kolejny raz imprezie towarzyszyć będzie 4F Piątka Praska. Rejestracja do obu biegów trwa.
bieg rokity po diabelskiej rownicy juz 16 09 2017 01
Czytaj dalej

Bieg Rokity po Diabelskiej Równicy – już 16.09.2017

Sercem Ustronia jest malownicza Równica, gdzie zarówno profesjonalni jak i amatorscy biegacze mogą zmierzyć się ze swoimi umiejętnościami i słabościami. Tam według legendy diabeł Rokita chciał postawić młyn, w którym zamierzał mleć ludzkie grzechy na czarną mąkę, by ją potem rozsiewać po szerokim świecie.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM