Ostatnie dni zapisów na 1MILĘ w Warszawie! Wystartuj i poczuj się, jak na mityngu lekkoatletycznym!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już tylko do piątku (31 maja) trwają zapisy na warszawską edycję 1MILI. To ostatnia szansa, by móc zmierzyć się z dystansem 1609m i powalczyć o Amatorskie Mistrzostwo Polski w Biegu na Milę. Swój udział w imprezie zapowiedziało wielu dziennikarzy, a także sportowców, m.in. wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, Marek Plawgo oraz Mistrzyni sztuk walki, Joanna Jędrzejczyk!

To jedyna taka impreza w Polsce, na której każdy może się poczuć się zawodowy biegacz! Atmosfera stadionu, kilkunastoosobowe serie, koszulka dla każdego biegacza, imienne numery startowe, imienne zaproszenia na start w swojej serii, wielki telebim z transmisją LIVE i powtórkami z biegów, profesjonalny komentarz sportowy na żywo, fotofinisz, sędziowie PZLA – mówi Marcin Lewandowski, aktualny Halowy Mistrz Europy w biegu na 1500m, ambasador 1MILI.

To już trzecia edycja imprezy. 9 czerwca 2019 r. na stadionie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbędą się III Amatorskie Mistrzostwa Polski w Biegu na Milę. O tytuł Mistrza Polski powalczą także dziennikarze i blogerzy. Poza biegiem głównym ma 1 milę, odbędą się też sztafety 4x400m oraz darmowe Kinder+Sport Biegów Dzieci, rozgrywane na dystansach 100m, 400m i 800m.

ostatnie-dni-zapisow-na-1mile-w-warszawie-wystartuj-i-poczuj-sie-jak-na-mityngu-lekkoatletycznym-02

To ostatnie dni na zapisy w Warszawie. Wystartowały już też zapisy na poznańską edycję imprezy, która odbędzie się 29 września na stadionie POSiR na Golęcinie. Zapisy >>>TUTAJ

1MILA to wyjątkowa impreza biegowa, na której każdy może poczuć się jak zawodowiec! Rozgrywana jest na stadionie, na dystansie 1609,34 m, przy oprawie godnej największych mityngów lekkoatletycznych. W biegach startują zarówno amatorzy, jak i profesjonalni biegacze. W tym roku impreza ma już dwie odsłony – w Warszawie (9 czerwca) i w Poznaniu (29 września). Warszawska edycja odbywa się w randze Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę.

Poza biegiem głównym, rozgrywane są także Kinder+Sport Biegi Dzieci (na 100m, 400m i 800m) oraz Sztafety 4x400m. Ambasadorami imprezy są Halowy Mistrz Europy 2019 na 1500m, Marcin Lewandowski, lekkoatletka Joanna Jóźwik oraz najpopularniejsi w Polsce blogerzy biegowi, Katarzyna Gorlo i Bartosz Olszewski. Śledźcie nas też na Facebooku oraz Instagramie!

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym