fbpx
ostatnie dni zapisow na 1mile w warszawie wystartuj i poczuj sie jak na mityngu lekkoatletycznym 01

Ostatnie dni zapisów na 1MILĘ w Warszawie! Wystartuj i poczuj się, jak na mityngu lekkoatletycznym!

Już tylko do piątku (31 maja) trwają zapisy na warszawską edycję 1MILI. To ostatnia szansa, by móc zmierzyć się z dystansem 1609m i powalczyć o Amatorskie Mistrzostwo Polski w Biegu na Milę. Swój udział w imprezie zapowiedziało wielu dziennikarzy, a także sportowców, m.in. wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, Marek Plawgo oraz Mistrzyni sztuk walki, Joanna Jędrzejczyk!

Już tylko do piątku (31 maja) trwają zapisy na warszawską edycję 1MILI. To ostatnia szansa, by móc zmierzyć się z dystansem 1609m i powalczyć o Amatorskie Mistrzostwo Polski w Biegu na Milę. Swój udział w imprezie zapowiedziało wielu dziennikarzy, a także sportowców, m.in. wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, Marek Plawgo oraz Mistrzyni sztuk walki, Joanna Jędrzejczyk!

To jedyna taka impreza w Polsce, na której każdy może się poczuć się zawodowy biegacz! Atmosfera stadionu, kilkunastoosobowe serie, koszulka dla każdego biegacza, imienne numery startowe, imienne zaproszenia na start w swojej serii, wielki telebim z transmisją LIVE i powtórkami z biegów, profesjonalny komentarz sportowy na żywo, fotofinisz, sędziowie PZLA – mówi Marcin Lewandowski, aktualny Halowy Mistrz Europy w biegu na 1500m, ambasador 1MILI.

To już trzecia edycja imprezy. 9 czerwca 2019 r. na stadionie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbędą się III Amatorskie Mistrzostwa Polski w Biegu na Milę. O tytuł Mistrza Polski powalczą także dziennikarze i blogerzy. Poza biegiem głównym ma 1 milę, odbędą się też sztafety 4x400m oraz darmowe Kinder+Sport Biegów Dzieci, rozgrywane na dystansach 100m, 400m i 800m.

ostatnie-dni-zapisow-na-1mile-w-warszawie-wystartuj-i-poczuj-sie-jak-na-mityngu-lekkoatletycznym-02

To ostatnie dni na zapisy w Warszawie. Wystartowały już też zapisy na poznańską edycję imprezy, która odbędzie się 29 września na stadionie POSiR na Golęcinie. Zapisy >>>TUTAJ

1MILA to wyjątkowa impreza biegowa, na której każdy może poczuć się jak zawodowiec! Rozgrywana jest na stadionie, na dystansie 1609,34 m, przy oprawie godnej największych mityngów lekkoatletycznych. W biegach startują zarówno amatorzy, jak i profesjonalni biegacze. W tym roku impreza ma już dwie odsłony – w Warszawie (9 czerwca) i w Poznaniu (29 września). Warszawska edycja odbywa się w randze Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę.

Poza biegiem głównym, rozgrywane są także Kinder+Sport Biegi Dzieci (na 100m, 400m i 800m) oraz Sztafety 4x400m. Ambasadorami imprezy są Halowy Mistrz Europy 2019 na 1500m, Marcin Lewandowski, lekkoatletka Joanna Jóźwik oraz najpopularniejsi w Polsce blogerzy biegowi, Katarzyna Gorlo i Bartosz Olszewski. Śledźcie nas też na Facebooku oraz Instagramie!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Pokonaj wymówki i zacznij regularnie biegać

Jak pokonać wymówki, aby zacząć biegać?

Następne
noca biegac kazdy moze jak sie przygotowac 01

Nocą biegać każdy może. Jak się przygotować?

Powiązane artykuły

maraton wigry 1
Czytaj dalej

Maraton Wigry odbędzie się już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja Maratonu Wigry. 500 zawodników, co stanowi pełny limit liczby biegaczy, w sobotę zmierzy się z urokliwą trasą Maratonu Wigry i Pogoni za Bobrem. Na biegaczy, oprócz pięknych widoków i zróżnicowanej trasy, będą czekać lokalne przysmaki na punktach odżywczych takie jak soczewiaki, babka ziemniaczana czy domowy podpiwek dające energię do kolejnego punktu odżywczego.
jesien na start biegowe nowosci od compressport 01
Czytaj dalej

Jesień na start – biegowe nowości od Compressport

Co zrobić, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza – zrezygnować z kolejnego treningu? Nie ma mowy! O formę należy dbać przez cały rok nawet, jeśli przychodzą chłodniejsze dni. Bieganie w takich warunkach wymaga dokładnego przygotowania pod względem sprzętowym.