fbpx
ostatnia szansa by skorzystac z podstawowej oplaty startowej 9 pzu polmaratonu warszawskiego

Ostatnia szansa by skorzystać z podstawowej opłaty startowej 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Dokonanie opłaty startowej w wysokości 80 PLN będzie możliwe tylko do 28 lutego 2014r.

Dokonanie opłaty startowej w wysokości 80 PLN będzie możliwe tylko do 28 lutego 2014r.

Do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, której aura sprzyja bieganiu pozostały 32 dni, a do rozpoczęcia wiosennego święta entuzjastów biegania – 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego tylko 42. Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w 9. PZU Półmaratonie Warszawskim do 28 lutego mogą liczyć na najniższą opłatę startową w wysokości 80 zł.

Na liście 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego jest już ponad 12 tysięcy nazwisk. Liczba zawodników jeszcze na pewno wzrośnie, dlatego wszystkich, którzy jeszcze rozważają start w tegorocznej edycji zawodów informujemy, że warto zapisać się już teraz, bo jeszcze tylko do końca miesiąca można skorzystać z najniższej opłaty startowej. Następnie opłata wzrośnie i będzie wynosić 120 PLN.

Tradycyjnie, ze specjalnych zniżek mogą skorzystać posiadacze Karty Prenumeratora Magazynu BIEGANIE oraz biegacze urodzeni przed 1949 rokiem.

  • Osoby urodzone 1949 roku lub wcześniej mogą liczyć na 50% zniżkę przy dokonaniu opłaty startowej do dnia 28 lutego 2014r.
  • Posiadacze Karty Prenumeratora magazynu BIEGANIE przy dokonaniu opłaty za udział w biegu do końca lutego otrzymają zniżkę 15%. Warto pamiętać, że Karta Prenumeratora musi być ważna w okresie od dnia dokonania opłaty do dnia rozgrywania zawodów włącznie.

Nie zwlekaj już dłużej i stań na starcie 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego!

Więcej informacji na temat zawodów znaleźć można na stronie: http://www.pzupolmaratonwarszawski.com/

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
inspirujaca iskra igrzysk

Inspirująca iskra igrzysk

Następne
Kilkuminutową sesję w saunie można porównać do lekkiego treningu

Sauna w służbie regeneracji biegacza

Powiązane artykuły

5 polmaraton dwoch mostow przygotowania na ostatniej prostej 02
Czytaj dalej

5. Półmaraton Dwóch Mostów – przygotowania na ostatniej prostej

W związku z 5 edycją Półmaratonu dwóch Mostów, organizatorzy mają dla wszystkich uczestników prezent w postaci ręcznika sportowego z logo biegu, który będzie w pakiecie startowym. Aby go otrzymać, wystarczy dokonać rejestracji i opłaty startowej, a potem odebrać pakiet startowy w naszym Biurze Zawodów. Po dokonaniu tych tych czynności zapraszamy już tylko na START.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM