fbpx
IirXfMFl

Ogromne zainteresowanie 33. Biegiem Niepodległości — na liście startowej jest już 12 tysięcy biegaczy. Zapisy trwają! Jak odebrać numer startowy?


Tegoroczny Bieg Niepodległości cieszy się ogromnym zainteresowaniem – na wydarzenie
w stolicy zarejestrowało się już ponad 12 tysięcy osób! To wyjątkowa okazja do obchodzenia święta narodowego na sportowo. Nie zwlekaj i dołącz tego podniosłego dnia do biegaczy z całej Polski. Wydarzenie już za niewiele ponad tydzień – jak odebrać numer startowy?

mkfKkwHD

Odliczamy do 11 listopada!

Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami! Start i meta zawodów tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki. Każdego kto ukończy dystans 10 km, konkurencję nordic walking na 6,5 km lub Milę Niepodległości – bieg dla młodych sportowców, otrzyma pamiątkowy medal nawiązujący do odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. 

TreningBiegacza.pl PREMIUM

– Na liście startowej tegorocznej imprezy jest już ponad 12 tysięcy biegaczy, zapisy dalej trwają. To kultowy bieg. Co roku przyciąga i początkujących, i najbardziej zapalonych entuzjastów sportowej rywalizacji. Tegoroczna frekwencja pokazuje biegowy zapał Polaków. Triada Biegowa “Zabiegaj o Pamięć” to naprawdę świetny sposób na rozwijanie patriotyzmu i wspólne, radosne obchody najważniejszych dla Polski dat  mówi Magda Skrocka, Dyrektor 33. Biegu Niepodległości

QUuzqgo2

Oprawa wydarzenia i wspólne odśpiewanie hymnu Polski

Udział w wydarzeniu to okazja do walki o rekord życiowy lub sprawdzenia swojej formy, ale przede wszystkim do świętowania niepodległości w sportowej, podniosłej atmosferze. Przed startem, a ten o symbolicznej 11:11 wspólnie odśpiewamy hymn Polski oraz, zgodnie z wieloletnią tradycją, utworzymy biało-czerwoną flagę. Zachęcamy do założenia na bieg koszulki w jednym z kolorów flagi narodowej – swojej ulubionej lub tej, która dostępna jest do zamówienia przy zapisie.

Biegaczy w białych koszulkach prosimy o ustawienie po prawej stronie (od strony torowiska), a biegaczy w czerwonych koszulkach po lewej stronie.

Trasa biegu, program oraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące imprezy znajdują się na  stronie: https://biegniepodleglosci.waw.pl/infromacje-organizacyjne/. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz śledzenia kolejnych ogłoszeń dla uczestników.

33.BN MIASTECZKO 1080x1350px

Zapisz się już dziś i zaplanuj odbiór numeru startowego!

Rejestracja na wydarzenia związane z 33. Biegiem Niepodległości odbywa się przed formularz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Dostępne są trzy konkurencje stacjonarne oraz po raz pierwszy w historii – edycja wirtualna biegu, która rozgrywać będzie się w dniach 11-17 listopada. Jej szczegóły dostępne są na stronie: https://biegniepodleglosci.waw.pl/odslona-wirtualna

Uczestnicy biegu swoje numery startowe odebrać mogą w Biurze Zawodów w Westfield Arkadia w dniach: 

● 8 listopada 2023 (środa) w godzinach 12:00-20:00 

● 9 listopada 2023 (czwartek) 12:00-20:00

● 10 listopada 2023 (piątek) 12:00-20:00

33.BN BIURO ZAWODOW 1080x1350px

Uwaga! W dniu Biegu – w sobotę Biuro Zawodów nie będzie czynne! Tego dnia swoje numery odbiorą (w godzinach 8:00 – 10:00) wyłącznie uczestnicy spoza Warszawy.

Bieg Niepodległości jest ostatnią, a zarazem największą imprezą należącą do Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”. Towarzyszą mu Bieg Konstytucji 3 Maja oraz Bieg Powstania Warszawskiego. Na wydarzenia zapraszają Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.

Więcej informacji: https://biegniepodleglosci.waw.pl/   

Link do zapisów: https://rejestracja.maratonwarszawski.com  

NGclfdOA

***

Fundacja “Maraton Warszawski” jest największym polskim organizatorem biegów masowych i spadkobiercą najstarszego maratonu w kraju. W swoim portfolio posiada takie imprezy cykliczne jak Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden – Maraton Sztafet i inne. Jest współorganizatorem Warszawskiej Triady Biegowej “Zabiegaj o Pamięć”, biegów Konstytucji 3 Maja, Powstania Warszawskiego i Niepodległości. Od lat prowadzi największy charytatywny program biegowy w Polsce – #BiegamDobrze i jest wydawcą kultowego portalu MagazynBieganie.pl. W tym roku obchodzi 20-lecie powstania.

Kontakt dla mediów:

Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
+48 510 281 438 
magda.skrocka@maratonwarszawski.com 

Partner of Promotion
Konrad Toporowicz
Account Executive
tel.: 22 858 74 58 wew. 52
k.toporowicz@partnersi.com.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
33. Bieg Niepodległości

33. Bieg Niepodległości już niebawem. Medale, bieg wirtualny i już 11 tysięcy biegaczy na liście startowej!

Następne
Badwater 135 - Dolina Śmierci

Badwater 135 - relacja z przygotowań do startu

Powiązane artykuły

raciborz 01
Czytaj dalej

Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz dla Wiktorii i Jurka

Osoby, które będą chciały zdobyć brakującą część medalu, a nie dadzą rady przebiec dystans półmaratonu, będą mogły otrzymać ją finiszując w Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz. Do pokonania będzie jedyne 2,109 km ulicami miasta. Dodatkowo bieg będzie miał akcent charytatywny na rzecz Wiktorii i Jurka z Raciborza.
trwaja zapisy na bieg firmowy charytatywna sztafete dla firm 1 01
Czytaj dalej

Trwają zapisy na Bieg Firmowy – charytatywną sztafetę dla firm

Zbliża się wiosna a wraz z nią Bieg Firmowy – wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz wrocławskich i warszawskich imprez sportowych. To już 4 edycja sztafety, która z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę zawodników. W sztafecie biorą udział drużyny reprezentujące kilkaset firm. W tym roku bieg odbędzie się 14 maja przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu oraz w 11 czerwca w Lesie Kabackim w Warszawie. We Wrocławiu każdy zawodnik będzie miał do pokonania 5 km, w Warszawie 4,2 km. Cel jak co roku jest szczytny – biegacze swoim udziałem w imprezie wspierają niepełnosprawne dzieci. W tym roku biegniemy dla trójki małych podopiecznych.