Nowość Blacroll – rolki Med i Standard teraz także w nowym rozmiarze 45 cm

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Blackroll Polska wprowadza nowy rozmiar rolek BLACKROLL MED I STANDARD. Teraz dostępne również w wariancie o długości 45 cm. Specjaliści marki Blackroll postanowili dodać 15 cm do istniejących wariantów kolekcji rolek MED (miękka gęstość) i STANDARD (średnia gęstość). Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, głównie ze strony trenerów Pilates, terapeutów trenerów sportowych, którzy potrzebują wykorzystywać w swojej pracy również rolki o większej powierzchni. Gęstość i stabilność, a także szeroki zakres zastosowania rolki pozostanie taki sam jak w przypadku rolki 30 cm.

Blackroll Standard 45

nowosc-blacroll-rolki-med-i-standard-teraz-takze-w-nowym-rozmiarze-45-cm-02

  • Rozmiar:  45 cm x 15 cm. Średnia gęstość.
  • Wyprodukowane w Niemczech w sposób przyjazny dla środowiska (100 % recykling,  wolne od substancji chemicznych). Hypoalergiczne.
  • Cena: 174,99 zł

Blackroll Med 45

nowosc-blacroll-rolki-med-i-standard-teraz-takze-w-nowym-rozmiarze-45-cm-01

  • Rozmiar:  45 cm x 15 cm. Miękka gęstość.
  • Wyprodukowane w Niemczech w sposób przyjazny dla środowiska (100 % recykling,  wolne od substancji chemicznych). Hypoalergiczne. Cena: 174,99 zł.

Aby dowiedzieć się jak prawidłowo   korzystać z rolek wejdź na kanał youtube

Więcej informacji o produktach szukaj tutaj

Produkt Blackroll wykonany jest z bardzo trwałej i wytrzymałej pianki, która nie posiada szkodliwych substancji i jest w pełni hipoalergiczna. Proces wytwarzania Blackroll jest ekologiczny, a wszystkie produkty zdatne do recyklingu. Blackroll nie odkształca się, nie traci swojej twardości, nie chłonie potu oraz wilgoci. Cały proces produkcji odbywa się w Niemczech, a każda rolka posiada własny numer patentowy oraz spełnia normy jakości DIN ISO 9001:2000. Blackroll, jako jedyny sprzęt do automasażu otrzymał prestiżową akredytację Niemieckiej Kampanii na Rzecz Zdrowego Kręgosłupa oraz nagrodę Physio Award 2009.

Więcej informacji udziela: Anna Wiater Biuro komunikacji BLACKROLL Polska, tel. 696 922 076.