Nowość – Blackroll Twister

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Blackroll Polska wprowadza na rynek nowość – Blackroll Twister do automasażu szczegółowego. Blackroll przedstawia sekretną broń w walce z bólem. Blackroll Twister to półkolisty model o wyjątkowej, kolczastej powierzchni i ergonomicznym, wyciętym kształcie, który umożliwia precyzyjną i szczegółową stymulację konkretnych części ciała. 

Do masażu z twisterem wykorzystujemy ciężar własnego ciała, przy jednoczesnym nacisku techniką „wkręcania”. Przeznaczony jest zarówno do profesjonalnej terapii jak i prostego automasażu w warunkach domowych. Korzyści masażu z użyciem twistera to wzrost krążenia, stymulacja punktów i taśm bólowych (trigger points i trigger bands), nawodnienie tkanek miękkich i powięzi.

nowosc-blackroll-twister-01

Możliwości Blackroll Twister (cena 59,99 zł):

  • masaż mięśni i powięzi klatki piersiowej i ramion poprzez aplikację nacisku i wkrętów ręką,
  • masaż mięśni i powięzi przedramion poprzez aplikację nacisku i wkrętów na punktach i taśmach bólowych,
  • stymulacja i masaż stopy z pomocą terapeuty lub poprzez nacisk ciężarem własnego ciała,
  • terapeutyczna stymulacja powierzchownych warstw skóry i powięzi,
  • miejscowe wykorzystanie kolczastej powierzchni dla optymalnych efektów terapeutycznych.

Wszystkie produkty Blackroll znajdziesz tutaj 

Jak prawidłowo korzystać z rolek dowiesz sie klik

Produkt Blackroll wykonany jest z bardzo trwałej i wytrzymałej pianki, która nie posiada szkodliwych substancji i jest w pełni hipoalergiczna. Proces wytwarzania Blackroll jest ekologiczny, a wszystkie produkty zdatne do recyklingu. Blackroll nie odkształca się, nie traci swojej twardości, nie chłonie potu oraz wilgoci. Cały proces produkcji odbywa się w Niemczech, a każda rolka posiada własny numer patentowy oraz spełnia normy jakości DIN ISO 9001:2000. Blackroll, jako jedyny sprzęt do automasażu otrzymał prestiżową akredytację Niemieckiej Kampanii na Rzecz Zdrowego Kręgosłupa oraz nagrodę Physio Award 2009.

Więcej informacji udziela: Anna Wiater, Biuro komunikacji BLACKROLL Polska, tel. 696 922 076, a.wiater@windpr.pl.