fbpx
maraton polmaraton biegi dzieciece i sztafety nie przegap zmiany oplat na doz maraton lodz 02

Maraton, półmaraton, biegi dziecięce i sztafety! Nie przegap zmiany opłat na DOZ Maraton Łódź

Na listach startowych DOZ Maratonu Łódź i imprez towarzyszących widnieje już ponad 3400 nazwisk. Z końcem lutego zmianie ulegają opłaty startowe. Warto więc już dziś, zapisać się na najgłośniejszy maraton w Polsce.

Na listach startowych DOZ Maratonu Łódź i imprez towarzyszących widnieje już ponad 3400 nazwisk. Z końcem lutego zmianie ulegają opłaty startowe. Warto więc już dziś, zapisać się na najgłośniejszy maraton w Polsce.

Najgłośniejszy, bo wzdłuż trasy powstanie 26 punktów kibicowania z muzyką na żywo! Do tego 15 szkolnych punktów kibicowania i kilkanaście firmowych. Łącznie przy trasie będzie ich ponad pięćdziesiąt  – zachęca Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódź.

Z końcem lutego zmianie ulega większość opłat startowych, nie warto więc zwlekać z zapisami. Nowa, bardziej otwarta formuła łódzkich zawodów, gwarantuje, że niemal każdy chętny będzie mógł wystartować. W niedzielę, 15 kwietnia wystartują maratończycy, a wraz z nimi po raz pierwszy także uczestnicy półmaratonu. Dystans maratonu można pokonać także w sztafecie EKIDEN. Członkowie sześcioosobowej drużyny pobiegną kolejno  5, 10, 5, 10, 5 i 7,195 kilometra.

Łącznie pokonają zatem dystans maratonu. Naszym zdaniem to świetna oferta dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę, a chciałyby już poczuć atmosferę maratonu. Do udziału w Ekidenie zachęcamy gorąco przede wszystkim firmy. Start w sztafecie to świetna zabawa, a przy okazji też fajna integracja, którą można połączyć z akcją charytatywną – mówi Michał Drelich.

W sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się bieg na 5 km oraz cieszące się co roku ogromną popularnością biegi dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych uczestników organizatorzy przygotowali dopasowane do wieku dystanse od 200 do 1800 metrów. Biegi dziecięce i młodzieżowe rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim w Łodzi.

Bieg dla dorosłych na dystansie 5 kilometrów wystartuje o godzinie 12.00 z Alei Bandurskiego. Trasa biegu prowadzi wokół Parku na Zdrowiu. Na uczestników wszystkich biegów czeka multimedialna meta na Atlas Arenie.

maraton-polmaraton-biegi-dzieciece-i-sztafety-nie-przegap-zmiany-oplat-na-doz-maraton-lodz-03

Zmiany w opłatach startowych

Z końcem lutego zmianie ulegają opłaty startowe na biegi w ramach DOZ Maratonu Łódź. Zapisz się już dziś i zaoszczędź.

Wzrost cen z dn. 1 marca:

  • maraton: 120 PLN => 150 PLN
  • półmaraton: 100 PLN => 120 PLN
  • sztafety EKIDEN: 414 PLN => 534 PLN
  • 5k Run: 49 PLN => 59 PLN

Opłata startowa za KIDS RUN do 31 marca wynosi 39 złotych.

Tegoroczna edycja DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
biegowe urodziny zainaugurowaly pko grand prix gdyni 2018 01

Biegowe urodziny zainaugurowały PKO Grand Prix Gdyni 2018

Następne
pozostaw swoj slad w poznaniu i zapisz sie na 11 pko poznan polmaraton 01

Po nowe wyzwania i rekordy do stolicy Wielkopolski

Powiązane artykuły

cropped znamy trase 41 pzu maratonu warszawskiego 01 1
Czytaj dalej

Znamy trasę 41. PZU Maratonu Warszawskiego!

Znamy trasę 41. PZU Maratonu Warszawskiego! Tradycyjnie w ostatni dzień września biegacze zmierzą się z dystansem 42 kilometrów i 195 metrów. W ramach imprezy odbędzie się także Bieg na Piątkę oraz Bridgestone Sztafeta Maratońska, podczas której biegacze będą mogli spróbować swoich sił w trzyosobowych zespołach.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM