Kwietniowy zawrót głowy w Raszynie + KONKURS

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W niedzielę, 7 kwietnia odbędzie się X Ogólnopolski Bieg Raszyński. W tym roku przewidziany jest limit 600 uczestników w biegu. Nadal posiadamy wolne miejsca, a zapisy trwają do 6 kwietnia.

Bieg w Raszynie od lat stoi na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy lubią tu przyjeżdżać ze względu na wspaniałą organizację oraz „szybką”, płaską trasę, która ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Limit czasu wynosi 2 godz. Rywalizacji towarzyszy gorący doping kibiców. Dla najlepiej dopingującej grupy organizatorzy co roku przewidują nagrodę w wysokości 1000 zł, jest więc o co walczyć.

Co roku biegaczom towarzyszą grupy kibiców, które biorą udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie na najlepszy doping. Do wygrania dla najlepszej grupy kibiców jest 1000 zł, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Od kilku lat pół godziny przed Biegiem Raszyńskim startuje specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Raszyn uprawiających Nordic Walking. Cieszy się ona popularnością wśród mieszkańców, ponieważ do zdobycia są ciekawe nagrody rzeczowe. Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób, które w dniu biegu mają ukończone 16 lat. Opłata startowa wynosi 55zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny.

kwietniowy-zawrot-glowy-w-raszynie-konkur-01

Bieg podzielony jest na wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają 1000 zł. Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, rozlosujemy atrakcyjne nagrody. 

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

W tym roku dodatkową atrakcją będzie zorganizowanie Biegu dla najmłodszych. Bieg dla dzieci podzielony będzie na 3 kategorie wiekowe z różnym dystansem do pokonania:

  • przedszkolaki: 1 okrążenie,
  • klasy 1-3: 2 okrążenia,
  • klasy 4-6: 3 okrążenia.

kwietniowy-zawrot-glowy-w-raszynie-konkurs-02

Dyrektorem X Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego jest Pan Janusz Górka. Przy organizacji biegu pracuje sztab ludzi z pasją, którzy wkładają wiele serca, żeby kolejna edycja biegu, była jeszcze lepsza niż poprzednie. Zapraszamy do zapisywania się na nasz bieg na stronie www.biegraszynski.pl

UWAGA KONKURS

Mamy dla Was 3 pakiety startowe na X Ogólnopolski Bieg Raszyński. Co trzeba zrobić? W komentarzu pod artykułem lub pod postem na Facebooku napiszcie: jaki specjał mazowieckiej kuchni zjadłbyć najchetniej po przekroczeniu mety.  Na odpowiedzi czekamy do 17.02.2019 a zwycięzców ogłosimy 18.02 – w poniedziałek.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?