Koszulka startowa, medal i nie tylko – znamy pełny skład pakietu startowego ORLEN Warsaw Marathon!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Organizatorzy Orlen Warsaw Marathon odkrywają kolejne karty. Znamy już skład pakietów startowych, koszulek Asics wchodzących w ich skład oraz wzór medalu, który zawiśnie na szyi każdego biegacza, który ukończy Orlen Warsaw Marathon.

Z każdego pakietu startowego imprezy biegowej to właśnie koszulka stanowi element budzący ogromne emocje. To znacznie więcej niż zwykła garderoba – to symbol i wizytówka każdej imprezy biegowej. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon, oprócz projektu koszulki, ogłosili także pełen skład pakietów startowych.

Co kryje się w środku?

ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 roku, w którym dotychczas wzięło udział w sumie prawie 200 tys. uczestników. Podobnie jak w ubiegłych latach, w najbliższej edycji na biegaczy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Dla maratończyków zostały przygotowane trzy propozycje – Basic, Standard oraz Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard.

Wyczekiwanym elementem w pakietach startowych jest koszulka startowa, która jest dostępna w zestawach Standard i Premium biegów na 42,195 km i 10 km. Jej tegoroczny projekt jest minimalistyczny i elegancki. Tradycyjnie gra dwoma kolorami narodowej flagi – bielą i czerwienią. Na dystansie maratońskim dominować będzie czerwień, a dla biegu 10 km zaplanowano biel. Przód obu modeli koszulek ozdobił widok Warszawy w formie obrysu.

Z przyjemnością możemy pokazać biegaczom tegoroczny projekt koszulki. Biel i czerwień po raz kolejny zaleją ulice Warszawy, zamieniając je w wielką biało-czerwoną rzekę. Zachęcamy wszystkich do udziału w tegorocznym Narodowym Święcie Biegania! – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Firma ASICS, która po raz kolejny wspiera wydarzenie jako Partner Główny, przygotowała koszulki wykonane w technologii MotionDry – doskonale odprowadzającej wilgoć, a jednocześnie o elastycznym i przyjemnym w dotyku materiale. Dodatkowo, na uczestników królewskiego dystansu maratońskiego, którzy zakupili pakiet Premium czeka torba sportowa ASICS, idealna dla każdego miłośnika aktywnego życia. Kolejnym elementem, obecnym w każdym z pakietów, niezależnie od trasy i wybranego wariantu, jest pierwszy w Polsce naturalny napój izotoniczny OSHEE o smaku cytrynowo – grejpfrutowym.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

koszulka-startowa-medal-i-nie-tylko-znamy-pelny-sklad-pakietu-startowego-orlen-warsaw-marathon-03

Podsumowanie zawartości pakietów startowych oraz ich ceny obowiązujące do 13 lutego 2019:

Bieg na 42,195 km

  • Pakiet Basic – 71 zł – udział w biegu, numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Pakiet Standard – 103 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Pakiet Premium – 119 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, torba ASICS, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Zapisz się >>>TUTAJ

Bieg na 10 km

  • Pakiet Basic – 63 zł – udział w biegu i numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Pakiet Standard – 95 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Zapisz się >>>TUTAJ

Dla biegaczy w trakcie przygotowań do maratonu, moment poznania wyglądu medalu jest jednym z najbardziej oczekiwanych. Jak prezentuje się tegoroczny egzemplarz? Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy medal, czy jeden z wielu, zawsze budzi on ogromne emocje. To już siódma edycja Narodowego Święta Biegania i siódmy medal. Dla wielu biegaczy, zwłaszcza startujących w ORLEN Warsaw Marathon od początku, to świadectwo sukcesu i ewolucji imprezy, która z roku na rok bije kolejne rekordy frekwencji. Zatem jaki będzie ten siódmy medal?

koszulka-startowa-medal-i-nie-tylko-znamy-pelny-sklad-pakietu-startowego-orlen-warsaw-marathon-02

Narodowe Święto Biegania to maraton miejski osadzony na ulicach Warszawy, dlatego po raz kolejny inspirowaliśmy się stolicą Polski. To na jej ulicach, już 14 kwietnia pojawią się biegacze, żeby razem z nami uczestniczyć w siódmej edycji imprezy – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Medal to połączenie dwóch motywów: stolicy kraju i kolejnego częstego motywu medalowego w ORLEN Warsaw Marathon – obrysu Polski. Bryła reprezentuje kraj i miasto, a to wszystko koronuje liczba siedem, wpisana w odznaczenie. Jedno jest pewne – każdy otrzyma na mecie wspaniałą pamiątkę przebiegnięcia tegorocznej edycji Narodowego Święta Biegania. Złote medale zawisną na szyjach maratończyków, srebrne zaś są przeznaczone dla uczestników biegu na 10 kilometrów.