fbpx
koszulka startowa medal i nie tylko znamy pelny sklad pakietu startowego orlen warsaw marathon 04

Koszulka startowa, medal i nie tylko – znamy pełny skład pakietu startowego ORLEN Warsaw Marathon!

Z każdego pakietu startowego imprezy biegowej to właśnie koszulka stanowi element budzący ogromne emocje. To znacznie więcej niż zwykła garderoba – to symbol i wizytówka każdej imprezy biegowej. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon, oprócz projektu koszulki, ogłosili także pełen skład pakietów startowych.

Organizatorzy Orlen Warsaw Marathon odkrywają kolejne karty. Znamy już skład pakietów startowych, koszulek Asics wchodzących w ich skład oraz wzór medalu, który zawiśnie na szyi każdego biegacza, który ukończy Orlen Warsaw Marathon.

Z każdego pakietu startowego imprezy biegowej to właśnie koszulka stanowi element budzący ogromne emocje. To znacznie więcej niż zwykła garderoba – to symbol i wizytówka każdej imprezy biegowej. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon, oprócz projektu koszulki, ogłosili także pełen skład pakietów startowych.

Co kryje się w środku?

ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 roku, w którym dotychczas wzięło udział w sumie prawie 200 tys. uczestników. Podobnie jak w ubiegłych latach, w najbliższej edycji na biegaczy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Dla maratończyków zostały przygotowane trzy propozycje – Basic, Standard oraz Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard.

Wyczekiwanym elementem w pakietach startowych jest koszulka startowa, która jest dostępna w zestawach Standard i Premium biegów na 42,195 km i 10 km. Jej tegoroczny projekt jest minimalistyczny i elegancki. Tradycyjnie gra dwoma kolorami narodowej flagi – bielą i czerwienią. Na dystansie maratońskim dominować będzie czerwień, a dla biegu 10 km zaplanowano biel. Przód obu modeli koszulek ozdobił widok Warszawy w formie obrysu.

Z przyjemnością możemy pokazać biegaczom tegoroczny projekt koszulki. Biel i czerwień po raz kolejny zaleją ulice Warszawy, zamieniając je w wielką biało-czerwoną rzekę. Zachęcamy wszystkich do udziału w tegorocznym Narodowym Święcie Biegania! – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Firma ASICS, która po raz kolejny wspiera wydarzenie jako Partner Główny, przygotowała koszulki wykonane w technologii MotionDry – doskonale odprowadzającej wilgoć, a jednocześnie o elastycznym i przyjemnym w dotyku materiale. Dodatkowo, na uczestników królewskiego dystansu maratońskiego, którzy zakupili pakiet Premium czeka torba sportowa ASICS, idealna dla każdego miłośnika aktywnego życia. Kolejnym elementem, obecnym w każdym z pakietów, niezależnie od trasy i wybranego wariantu, jest pierwszy w Polsce naturalny napój izotoniczny OSHEE o smaku cytrynowo – grejpfrutowym.

koszulka-startowa-medal-i-nie-tylko-znamy-pelny-sklad-pakietu-startowego-orlen-warsaw-marathon-03

Podsumowanie zawartości pakietów startowych oraz ich ceny obowiązujące do 13 lutego 2019:

Bieg na 42,195 km

  • Pakiet Basic – 71 zł – udział w biegu, numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Pakiet Standard – 103 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Pakiet Premium – 119 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, torba ASICS, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Zapisz się >>>TUTAJ

Bieg na 10 km

  • Pakiet Basic – 63 zł – udział w biegu i numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Pakiet Standard – 95 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;
  • Zapisz się >>>TUTAJ

Dla biegaczy w trakcie przygotowań do maratonu, moment poznania wyglądu medalu jest jednym z najbardziej oczekiwanych. Jak prezentuje się tegoroczny egzemplarz? Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy medal, czy jeden z wielu, zawsze budzi on ogromne emocje. To już siódma edycja Narodowego Święta Biegania i siódmy medal. Dla wielu biegaczy, zwłaszcza startujących w ORLEN Warsaw Marathon od początku, to świadectwo sukcesu i ewolucji imprezy, która z roku na rok bije kolejne rekordy frekwencji. Zatem jaki będzie ten siódmy medal?

koszulka-startowa-medal-i-nie-tylko-znamy-pelny-sklad-pakietu-startowego-orlen-warsaw-marathon-02

Narodowe Święto Biegania to maraton miejski osadzony na ulicach Warszawy, dlatego po raz kolejny inspirowaliśmy się stolicą Polski. To na jej ulicach, już 14 kwietnia pojawią się biegacze, żeby razem z nami uczestniczyć w siódmej edycji imprezy – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Medal to połączenie dwóch motywów: stolicy kraju i kolejnego częstego motywu medalowego w ORLEN Warsaw Marathon – obrysu Polski. Bryła reprezentuje kraj i miasto, a to wszystko koronuje liczba siedem, wpisana w odznaczenie. Jedno jest pewne – każdy otrzyma na mecie wspaniałą pamiątkę przebiegnięcia tegorocznej edycji Narodowego Święta Biegania. Złote medale zawisną na szyjach maratończyków, srebrne zaś są przeznaczone dla uczestników biegu na 10 kilometrów.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
wiemy jak beda wygladac medale orlen warsaw marathon 01

Wiemy jak będą wyglądać medale ORLEN Warsaw Marathon!

Następne
kwietniowy zawrot glowy w raszynie konkurs 03

Kwietniowy zawrót głowy w Raszynie + KONKURS

Powiązane artykuły

38 polmaraton wiazowski na dobry start 03
Czytaj dalej

38. Półmaraton Wiązowski – na dobry start!

Siedem biegów dla każdego, w każdym wieku, w tym dla najmłodszych. Wyjątkowa półmaratońska trasa, na której przekonacie się, że płasko wcale nie musi znaczyć nudno, a "w mordę wind" nie tylko żeglarzom wieje w twarz. Zapraszamy do Wiązowny, gdzie już 38. raz rozpoczniecie biegową wiosnę.
pobiegna po okulary dla podopiecznych domow dziecka 01
Czytaj dalej

Pobiegną po okulary dla podopiecznych domów dziecka

Trwają zapisy na pierwszy Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Impreza ma charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny. Wydarzeniu przyświeca jeden cel: pomoc podopiecznym domów dziecka.