fbpx
Garmin Clipboard to bezpłatne, uniwersalne rozwiązanie treningowe.

Nowe funkcje aplikacji Garmin Clipboard pomogą wydobyć pełen potencjał Twoich zawodników

Szeroki wybór danych treningowych całego zespołu w jednej wygodnej aplikacji, która ułatwia pracę trenerów biegania – od teraz na całym świecie.

Garmin wprowadza aktualizację oraz rozszerzenie obszaru dostępności aplikacji Garmin Clipboard. To bezpłatne, uniwersalne rozwiązanie treningowe, które pozwala trenerom i zawodnikom m.in. dokładnie monitorować dane i statystyki oraz korzystać z setek wbudowanych planów treningowych. Aby skorzystać z rozszerzonej funkcjonalności tego narzędzia treningowego wystarczy kompatybilny smartwatch Garmin oraz smartfon lub tablet z systemem iOS lub Android1

Dla trenerów 

Platforma Garmin Clipboard daje dostęp do szczegółowego monitorowania danych takich jak interwały z progresją, tempo i pułap tlenowy, a także analizowanie trendów wydajności poszczególnych zawodników lub całej drużyny. Co więcej, aplikacja oferuje trenerom (a także asystentom trenerów):

 • Statystyki dotyczące biegów na bieżni i dynamiki sprintu
 • Filtry progowe dla całego teamu lub poszczególnych zawodników
 • Dostęp do setek wstępnie ułożonych treningów 
 • Możliwość programowania własnych treningów
 • Aktualizacje informacji o kontuzjach zawodników i ich procesie rehabilitacji 
 • Przesyłanie ogłoszeń i celów dla całego teamu
 • Udostępnianie notatek poszczególnym zawodnikom

Dla zawodników

Dzięki zakładce dla sportowców w aplikacji Garmin Clipboard, zawodnicy mogą na bieżąco kontrolować swoje postępy treningowe. Znajdują się tam: 

 • Monitorowanie statystyk biegowych
 • Zapisywanie informacji o kontuzjach i procesie rehabilitacji
 • Przeglądanie zaplanowanych treningów i wiadomości wysyłanych bezpośrednio przez trenera
 • Możliwość zostawienia komentarzy dla trenera 
 • Prognoza pogody 

Jak działa Garmin Clipboard?

Po dodaniu przez trenera profilu zawodnika lub ustawieniu zespołu w bezpłatnej aplikacji Garmin Clipboard, treningi biegowe zarejestrowane za pomocą smartwatcha Garmin i zsynchronizowane do aplikacji Garmin Connect™, automatycznie będą udostępniane do aplikacji Garmin Clipboard. 

Zaplanowane przez trenera treningi w aplikacji Garmin Clipboard, zsynchronizują się z indywidualnymi kalendarzami zawodników i automatycznie wgrają do smartwatcha.

Zaprojektowana do treningu prowadzonego zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio z zawodnikiem, aplikacja Garmin Clipboard jest bezpłatna i dostępna na całym świecie dla osób posiadających urządzenie z systemem Apple lub Android.

1Kompatybilny z Macbookami Apple z chipami M1 lub M2, Chromebookami Google z Google Play Store oraz tabletami i smartfonami Apple oraz Android.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
GEL-NIMBUS 25 – najbardziej komfortowe buty do biegania w historii ASICS

GEL-NIMBUS 25 – najbardziej komfortowe buty do biegania w historii ASICS

Następne
IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa

O bieganiu w Poznaniu – IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa

Powiązane artykuły

bieg raszynski do zobaczenia 8 kwietnia 01
Czytaj dalej

Bieg Raszyński – do zobaczenia 8 kwietnia

IX Ogólnopolski Bieg Raszyński. Do pokonania będzie dystans 10 km. Stojąca od lat na wysokim poziomie impreza odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia. Ogólnopolski Bieg Raszyński (OBR) jest organizowany nieprzerwanie od 2010 roku i startują w nim zarówno amatorzy, jak i zawodowcy.