Europejskie bieganie w Gdyni – już za dwa tygodnie

Powiedzenie „śpiesz się powoli” w tym wypadku należy włożyć między bajki. Zapisy internetowe do Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim są już na ostatniej prostej i przygotowują się do finiszu. Ten nastąpi 30 kwietnia. Nie oznacza to jednak, że spóźnialscy nie otrzymają drugiej szansy. 4 maja w Centrum Handlowym ruszy sprzedaż pakietów startowych w centrum handlowym Riviera.

Do drugiej odsłony tegorocznego cyklu biegowego Grand Prix Gdyni zostało już niewiele czasu. Osoby, które już skorzystały z elektronicznej formy zapisów mogą spokojnie czekać na pierwszy wystrzał startera i szlifować formę na drugi weekend maja. Chcesz znaleźć się w tym gronie? Nic prostszego!

Decyzja należy do Ciebie

Wystarczy wejść na stronę Grand Prix Gdyni otworzyć zakładkę zapisy i dołączyć do jednego z największych biegowych wydarzeń w kraju. Termin zakończenia zapisów do Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim tą metodą mija 30 kwietnia o godzinie 23.59. Przypominamy, że tylko internetowa rekrutacja pozwala na otrzymanie numeru startowego z wydrukowanym imieniem oraz wysyłkę pakietu na wskazany adres (za dodatkową opłatą).

europejskie-bieganie-w-gdyni-juz-za-dwa-tygodnie-03

Dla wszystkich, którzy w przedmajówkowym szaleństwie zapomną, nie zdążą lub po prostu później zdecydują się na wzięcie udziału w Biegu Europejskim z PKO Bankiem Polskim mamy proste rozwiązanie. Już 4 maja w centrum handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2) otwarty zostanie specjalny punkt, w którym będzie możliwy zakup pakietów startowych. Stoisko znajdować się będzie na parterze, tuż obok fontanny i funkcjonować będzie do 10 maja w godzinach otwarcia galerii. Na stoisku dostępne są pakiety na bieg główny (60 złotych) oraz na marsz nordic walking (40 złotych). Należy jednak pamiętać, że w Centrum Riviera można zakupić pakiet i od razu zabrać go do domu, ale nie można odebrać pakietu zamówionego drogą elektroniczną.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Młodzież na start

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim od lat cieszy się znakomitą frekwencją. Majowa aura jest niezwykle łaskawa dla naszych uczestników, którzy nie ukrywają, że taka forma „spacerowania” ulicami Gdyni bardzo im odpowiada. 

Wydarzenie cieszy się szczególnym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców miasta, zwłaszcza, że podczas czerwcowego Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim, z uwagi na późną porę nie będą organizowane starty młodzieżowe, ani też Biegu Malucha, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród samych zainteresowanych jak i ich rodziców. 

Gorączka sobotniego festynu

Start na 10 kilometrów wywołuje u Ciebie lekki stresik? Kolana są miękkie, a w myślach tworzysz czarne scenariusze? To oznacza, że 12 maja musisz pojawić się na festynie organizowanym w Parku Rady Europy (od strony Teatru Muzycznego). Od godziny 10 do 16 będziesz mógł skorzystać z pełnej palety aktywności i atrakcji przygotowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu.  Wybierasz relaks na leżaku czy może wspólną zabawę pod sceną? Na niej szaleć będą instruktorzy Gdyńskiego Poruszenia, którzy w rytm słonecznych przebojów zachęcać będą do zumby. Prowadzone będą także kursy pierwszej pomocy, badania wzroku oraz ciśnienia tętniczego.

Dzieci będą mogły za to skorzystać ze strefy zabawek pneumatycznych. Dmuchane tory przeszkód i zamki z pewnością trafią w gusta młodych gdynian, na których czeka jednak znacznie więcej rozrywek. Swój udział w festynie zapowiedział Yacht Klub Stal Gdynia, który zaprezentuje łódkę klasy Optymist, a także Ośrodek Hipoterapii, tak więc najmłodsi będą mogli skorzystać z przejażdżki konnej.

europejskie-bieganie-w-gdyni-juz-za-dwa-tygodnie-02

Pobiegnij… po rabaty

Jak zwykle, na uczestników czekają dodatkowe korzyści wynikające z udziału w naszej imprezie. 12 maja, w przeddzień biegu głównego odbędzie się specjalna projekcja filmu dokumentalnego „Chasing the Breath”, opowiadający historię Roberta Celińskiego – mężczyzny, którego celem jest zwycięstwo w Tenzing Hillary Everest Marathon, jeden z najtrudniejszych maratonów na świecie. Po pokazie odbędzie się spotkanie z głównym bohaterem filmu. Dla osób uczestniczących w biegu obowiązywać będzie bilet zniżkowy w cenie 11 zł (za okazaniem numeru startowego przy kasie).

„Chasing the Breath” to obowiązkowa pozycja nie tylko dla sportowców, ale również dla osób, które marzą o zdobyciu swojego, własnego Everestu. W filmie znajdziemy garść pozytywnych emocji oraz motywacji. Produkcja otwiera cykl filmów ukazujących przygotowania sportowca do najtrudniejszych biegów na świecie. To jednak tylko jeden z profitów wynikających z zakupu pakietu startowego na Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim. Pozostałe możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, w zakładce zniżki. Tam znajdziecie m.in. informacje o tańszych biletach do Teatru Muzycznego, kina Helios czy atrakcyjnych promocjach przygotowanych przez gdyńskie hotele. Wszystkie zniżki i rabaty, które otrzymać można dzięki numerowi startowemu z zawodów znaleźć można TUTAJ..