Endurox R4 – naturalny napój regenerujący mięśnie

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Endurox R4 to jedyny napój regenerujący mięśnie zawierający węglowodany i proteiny w stosunku 4:1, o udowodnionym działaniu redukującym uszkodzenie mięśni i usprawniającym ich działanie oraz wytrzymałość w dalszym treningu. Opatentowany stosunek węglowodanów do białek 4:1, został teraz dodatkowo ulepszony poprzez zastosowanie zarówno białka serwatki jak i białka sojowego, które jeszcze poprawiają efektywność naszego regenerującego napoju proteinowego dla sportowców.

Dostępny w następujących smakach: Fruit Punch (poncz owocowy) i Tangy Orange (orzeźwiająca pomarańcza)

Zalecany sposób użycia: Wymieszać dwie miarki (74g) z 350 ml zimnej wody i spożyć bezpośrednio po wysiłku.

Skład: dekstroza, koncentrat białek serwatki (WPC), izolat białek sojowych, maltodekstryny, fruktoza, sacharoza, kwas cytrynowy, aromat identyczny z naturalnym, lecytyna sojowa, guma ksantanowa, L-Glutamina, węglan magnezu, witamina E, witamina C, sól, fosforan potasu, annato.

Zawiera mleko i soję. Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym jajka, zboża, orzechy ziemne, ryby i owoce morza.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Wartości odżywcze: wartość energetyczna: 270 kcal, węglowodany: 52g, Bialka: 13g, Tłuszcze: 1g

 W porównaniu Endurox R4 do zwykłego napoju regenerującego:

  • poprawia uzupełnienie glikogenu o 200%
  • zmniejsza uszkodzenie mięśni o 50%
  • zwiększa syntezę białek o 400%
  • Poprawia wytrzymałość o 55% na kolejnych treningach
  • Badania.

Ważnym odkryciem, dzięki któremu powstał Endurox R4, było rozpoznanie okresu regeneracji, 45-minutowego przedziału czasu następującego po ćwiczeniach. Właśnie w tym czasie dochodzi do aktywacji procesów komórkowych odpowiedzialnych za uzupełnianie i odbudowywanie komórek mięśniowych. Kiedy dostarczymy organizmowi odpowiedniej kombinacji składników odżywczych w tym ważnym przedziale czasowym, nastąpi znaczny postęp regeneracji mięśni. Z Endurox R4 Twój organizm regeneruje się szybciej, lepiej i staje się silniejszy.

Po więcej informacji i pełną ofertę produktową odsyłamy na stronę wyłącznego dystrybutora firmy PacificHealth Labs  w Polsce www.endurox.com.pl

endurox-r4-naturalny-napoj-regenerujacy-miesnie-1