BLACKROLL® – prezent idealny dla aktywnych!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Szukasz idealnego prezentu dla swoich bliskich lub znajomych, którzy kochają sport i aktywność fizyczną? Nie masz pomysłu i pewności, czy to co wybierzesz będzie strzałem w dziesiątkę? Postaw na coś praktycznego, a zarazem wyjątkowego. Idealnym wyborem będą produkty BLACKROLL®, bo rolowanie to już nie tylko, moda o której coraz częściej słyszymy, ale stały element treningu wszystkich fanów aktywnego trybu życia.

Absolutny „must have”!

BLACKROLL® to przede wszystkim uniwersalne produkty do rolowania, które mają różnorodne zastosowanie. Zalet jest wiele: ekologiczne, wyprodukowane w 100% w Niemczech, lekkie, kompaktowe, wodoodporne i hipoalergiczne. A do tego świetne w podróży i łatwe w czyszczeniu. Występują w kilku wariantach kolorystycznych i mają trzy stopnie twardości, w zależności od przeznaczenia. Korzysta z nich coraz więcej profesjonalnych sportowców, polecane przez biegaczy i miłośniczki fitnessu.

Roluj się na zdrowie!

Odpowiednio dobrana rolka z pewnością uszczęśliwi każdego, kto uwielbia biegać i stawia na aktywny tryb życia. Będzie również idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z bólem spowodowanym złym stylem życia, czy też stresem. Rolowanie to nie tylko element tradycyjnego treningu. Może być automasażem, który łagodzi napięte ciało i poprawia samopoczucie, chronić przed kontuzjami i wspomagać regenerację. Co najważniejsze przeznaczone są dla każdego, nie tylko zawodowych sportowców, ale także fanów aktywności fizycznej, czy też osób zmagających się z bólami spowodowanymi przemęczeniem. I wiek nie gra tu roli!

Na dobry początek i zakończenie!

Pamiętaj, że produkty BLACKROLL® można stosować przed treningiem w ramach rozgrzewki. Praca z rolką pobudzi mięśnie i przygotuje ciało do treningu. Pomoże to uniknąć kontuzji, a sam trening będzie efektywniejszy. Ale przede wszystkim rolowanie to świetne zakończenie treningu! Bez względu na to czy dużo biegamy, czy ćwiczymy na siłowni, każdy wysiłek fizyczny powinniśmy zakończyć poprawnym rolowaniem. Dlaczego? Po każdym treningu nasze ciało powinno się zregenerować. 10 minut rolowania rozluźni nasze mięśnie, dzięki czemu unikniemy zakwasów! Wystarczy 8-10 powtórzeń na każdą partię ciała, po każdym treningu!

Co wybrać?

blackroll-r-prezent-idealny-dla-aktywnych-01

Najlepszym wyborem będzie zestaw BLACKROLL® Xmas SET, zawierającym specjalną świąteczną edycję rolki BLACKROLL® Standard (kolor czarno-czerwono-zielony) w pakiecie z indywidualnym szkoleniem z rolowania pod okiem certyfikowanego trenera BLACKROLL. Idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn aktywnych fizycznie o standardowym poziomie twardości. Cena zestawu: Rolka BLACKROLL Standard + zajęcia  – 199 zł zamiast 249 zł

Poznaj wszystkie zalety produktów BLACKROLL!

 • BLACKROLL służą przede wszystkim do rolowania ciała, które mają różnorodne zastosowanie.
 • Idealne do automasażu, łagodząc napięte ciało spowodowane złym treningiem, albo przetrenowaniem.
 • Poprawiają samopoczucie, chronią przed kontuzjami i wspomagać jego regenerację.
 • Do używania zarówno w domu jak i na siłowni!
 • Przeznaczone są dla każdego. Nie tylko zawodowych sportowców, ale także fanów aktywności fizycznej. I wiek nie gra tu roli.
 • Mają uniwersalne zastosowanie. Idealne do rozgrzewki przed treningiem, a przede wszystkim świetne na zakończenie treningu, dzięki czemu unikniemy zakwasów!
 • Ćwiczenia są proste! Potrzebujemy tylko 10 minut, aby wyrolować nasze ciało.
 • Mają kilka wariantów kolorystycznych i różny stopień twardości, którą wybierasz w zależności od przeznaczenia.
 • Trwałe, w pełni ekologiczne i w całości produkowane w Niemczech, a do tego hipoalergiczne!
 • Kompaktowe i lekkie.
 • Świetny do przewożenia w podróży.

Więcej informacji o ofercie produktowej BLACKROLL® Polska szukaj na: www.blackroll.com.pl