fbpx
biegaczo truchtaczu kochasz gory mamy dla ciebie wymarzony bieg 02

Biegaczo – truchtaczu: Kochasz góry? Mamy dla Ciebie wymarzony bieg.

Biegaczo- truchtaczu: Kochasz góry ? Ale lubisz też żwawo przebierać nogami po asfalcie? Mamy dla Ciebie wymarzony bieg. Połączenie szybkiego asfaltu i biegu górskiego.

Biegaczo – truchtaczu:  Kochasz góry ? Ale lubisz też żwawo przebierać nogami po asfalcie? Mamy dla Ciebie wymarzony bieg.  Połączenie szybkiego asfaltu i biegu górskiego.

Maraton Podhalański to w całości asfaltowy bieg poprowadzony najpiękniejszą trasą biegu maratońskiego w tym kraju. Trasa prowadzi bocznymi drogami z Nowego Targu przez Ludźmierz, Ząb do Zakopanego. Przewyższenia blisko kilometr więc będzie gdzie sprawdzić siłę biegową.

biegaczo-truchtaczu-kochasz-gory-mamy-dla-ciebie-wymarzony-bieg-03

Przed Tobą ośnieżone szczyty Tatr, cieplutkie słońce, a obok budząca się po zimie przyroda. To wszystko czeka na Ciebie 13maja .

Biuro zawodów i meta mieścić się będą na Estakadzie spacerowej pod Gubałówką skąd zawieziemy Cię na start do Nowego Targu.

Zapisz się już dziś ! Nie zwlekaj. Wpisowe wynosi 150zł.

A tych którzy wolą cieszyć się przepięknymi widokami krócej zapraszamy na udział w Półmaratonie Podhalańskim. Trasą z Bańskiej Niżnej przez Ząb do Zakopanego.

biegaczo-truchtaczu-kochasz-gory-mamy-dla-ciebie-wymarzony-bieg-01

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zbliza sie 1 mila w tym roku bieg zaprezentuje sie w nowej odslonie 04

Zbliża się 1 Mila. W tym roku bieg zaprezentuje się w nowej odsłonie!

Następne
wiosenne propozycje salomona przetestuj obuwie i skorzystaj z promocji 03

Wiosenne propozycje Salomona. Przetestuj obuwie i skorzystaj z promocji!

Powiązane artykuły

4 pko nocny wroclaw polmaraton co gdzie kiedy 04
Czytaj dalej

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – Co, gdzie, kiedy?

Półmaraton w Stolicy Dolnego Śląska to obecnie jedyna spośród dużych i liczących się w kraju i zagranicą imprez, organizowana nocą. Jej niespotykany klimat został błyskawicznie doceniony przez biegaczy - wszystkie tegoroczne pakiety startowe zostały wyprzedane w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, w tempie około 100 dziennie. Dodatkowa pula 1000 miejsc spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem - wszystkie numery zostały sprzedane w godzinę. W biegu wystartuje łącznie rekordowe 10 000 osób.
reso suwalki 10 5 miejskie swieto biegania 01
Czytaj dalej

RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania

17 czerwca 2017 w Suwałkach odbędzie się II edycja RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania. Data Festiwalu Biegów jest ruchoma. Miejskie Święto Biegania odbywa się w grodzie nad Czarną Hańczą zawsze w pierwszą sobotę po Bożym Ciele.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM