Bieg z uroczą trasą, pysznymi bufetami i dla całej rodziny

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Dla wielu biegaczy relaks i podziwianie widoków dookoła jest ważną częścią biegania. Co otrzymamy dodając do tego przepyszne lokalne specjały na bufetach, leśne ścieżki z widokami na jezioro w najczystszym regionie Polski? Odpowiedź brzmi: Maraton Wigry!

bieg-z-urocza-trasa-pysznymi-bufetami-i-dla-calej-rodziny-01

25 sierpnia, w pięknym regionie Suwalszczyzny odbędzie się jedna z bardziej niepowtarzalnych imprez biegowych. Okolice Jeziora Wigry, wraz z Wigierskim Parkiem Narodowym, obfitując w zapierające dech w piersiach widoki skutecznie hamują biegaczy przed biciem swoich rekordów życiowych. Punkty odżywcze z uginającymi się stołami od lokalnych przysmaków nie pozwalają na zbyt szybkie ich opuszczenie, naturalne ścieżki położone nad wybrzeżem jeziora są częściowo poprowadzone unikatowymi drewnianymi kładkami. Bieg w takich okolicznościach przyrody to przeżycie jedyne w swoim rodzaju!

[youtube]SQh07i_CSdo[/youtube]

Region Suwalszczyzny można śmiało nazwać nieodkrytym, lekko dzikim terenem ale już przygotowanym na przyjęcie biegaczy i turystów. Bogata oferta gościnnych agroturystyk, uroczych pensjonatów czy miejsc na biwak pozwoli znaleźć każdemu swój wymarzony nocleg. Nikt na Suwalszczyźnie nudzić się nie powinien! Tym bardziej podczas Maratonu Wigry. Takie atrakcje jak Festiwal Wigierskich Smaków, koncerty, miejsca zabaw dla dzieci z animatorami powodują, że przyjazd na Maraton Wigry jest fantastyczną opcją dla całych rodzin. A drewniane sauny i balie będą czekać na każdego na mecie nie tylko na potrzeby regeneracji!

bieg-z-urocza-trasa-pysznymi-bufetami-i-dla-calej-rodziny-03

Rejestracja jest otwarta do końca lipca. Do wyboru są dwa dystanse: 42 km Maraton Wigry wokół Jeziora Wigry i 13 km Pogoń za Bobrem. Zapraszamy z rodzinami i paczką znajomych by spróbować jednego z najpyszniejszych i przepięknych maratonów na świecie!

 

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?