Ambasadorzy Biegu Serca

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Bieg Serca zbliża się wielkimi krokami. Zapisanych jest już prawie 600 biegaczy, którzy będą pokonywać okrążenia w szczytnym celu. Do inicjatywy dołączyli właśnie szanowani, znani i lubiani. Będą wspierać, przekażą na licytację swoje rzeczy, a nawet pobiegną. Jeden z nich, Tomasz Karolak, podjął wyzwanie biegu w spartańskiej zbroi!

7 września Ośrodek Sportu i Rekreacji na warszawskim Targówku w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się niespotykane wydarzenie – I Biegu Serca pod hasłem „Każde okrążenie ma znaczenie”. Będzie to piknik biegowy organizowany przez Fundację „Spartanie Dzieciom”. Zawodnicy – a jest ich już prawie 600 – podejmą wyzwanie pokonania jak największej liczby okrążeń. Bieżnia liczy sobie 400 metrów. Niektórzy deklarują nie lada poświęcenie. – W ramach organizowanych podczas Biegu Serca nieoficjalnych Mistrzostw Polski w biegu 5-godzinnym znalazło się już 6 śmiałków, którzy zmierzą się z tym wyzwaniem. Bo sportowca podziwia się nie za wynik, ale za postawę. Będziemy im wszyscy mocno kibicować – mówi Michał Leśniewski, szef Fundacji „Spartanie Dzieciom”.

Do grona biegaczy-pomagaczy dołączyły właśnie znane nazwiska. W promocję biegu zaangażowali się dwaj wspaniali biegacze – Jerzy Skarżyński i Marcin Świerc. Na bieżni pojawi się z kolei Dariusz Strychalski, niesamowity biegacz, który pokonał jeden z najtrudniejszych ultra maratonów świata –  Badwater Ultramarathon. Charytatywnie swoje okrążenia pokona także Tomasz Karolak – jeden z najbardziej znanych polskich aktorów i zapalony biegacz. Co więcej, aktor planuje wziąć udział w biegu w spartańskiej zbroi. Na tym nie kończy się lista nazwisk. Do grona Ambasadorów biegu dołączył również Jerzy Dudek. – Cieszymy się, że nasza idea przypadła do gustu tak wielkim osobom. Bieganie u ich boku da nam wszystkim wiele motywacji. Brakuje nam jeszcze Ambasadorki płci pięknej. Zapraszamy – mówi z uśmiechem Leśniewski.

Więcej na temat zawodów na: www.bieg-serca.pl oraz na profilu biegu na Facebooku: www.facebook.com/BiegSerca.

Patronat Honorowy nad biegiem objął Rzecznik Praw Dziecka i Burmistrz Dzielnicy Targówek. Patroni medialni wydarzenia na chwilę obecną to: Nasze Miasto, Radio Eska Warszawa, treningbiegacza.pl, 4run.pl, kobietkibiegaja.pl, sportowarodzina.pl, runandtravel.pl. Sponsorem Głównym biegu jest firma Żywiec Zdrój, jeden z największych producentów wody butelkowanej w Polsce. Pozostali sponsorzy biegu to: Toys”R”Us, New Balance, Grupa DSF oraz Polpharma. Partnerem głównym biegu jest agencja PR Partner of Promotion.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!