fbpx
7. Bieg do źródeł

7. Bieg do Źródeł – WIRTUALNIE

9 czerwca 2020 r. wystartuje najbardziej wodny z pomorskich biegów – tym razem w przełomowej, wirtualnej odsłonie. Przez 3 tygodnie będzie można przebiec malowniczą, zieloną trasą pasa nadmorskiego wzdłuż źródeł wody pitnej. Bezpiecznie, z ulubioną muzyką w słuchawkach lub w ciszy – tak, jak lubimy najbardziej. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach: 5 km (Bieg Główny) i 10 km (Bieg Rodzinny).

Wszyscy jesteśmy ambasadorami biegu!

Niesamowity klimat kolejnych edycji Biegu to zasługa jego uczestników. Dlatego i w tym roku, na przekór niesprzyjającym okolicznościom, budujemy wspólnie 7. Bieg do źródeł. Rozdzieleni w czasie, ale w sercu złączeni pasją do biegania. Tegoroczny plakat wydarzenia powstał na podstawie zdjęć nadesłanych do organizatorów przez biegaczy. Wszystkie fotografie stworzyły oryginalną mozaikę, która symbolicznie nawiązuje do nietypowego charakteru biegu.

Zasady uczestnictwa:

 1. Dokonujemy rejestracji do Biegu (link do zapisów od 9.06 na stronie www.biegdozrodel.pl)
 2. Trasę biegu możemy pokonać w dowolnym dniu w terminie od 9 do 30 czerwca 2020.
 3. Mamy do wyboru dwa dystanse:   a) 5 km – Bieg Rodzinny      b) 10 km – Bieg Główny
 4. Dystans możemy  pokonać na dwa sposoby:
  1. Biegnąc zaproponowaną trasą w parku im. R. Reagana w Gdańsku (trasa została uproszczona, by bez problemu pokonać ją bez oznakowania i jest dostępna na stronie www.biegdozrodel.pl).
  2. Biegnąc dowolna trasą o wymaganym dystansie.
 5. Swój bieg możemy rejestrować w dowolnej aplikacji – zapisując czas i pokonaną trasę. Ważne, aby  aplikacja dawała możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 2 MB.
 6. Po ukończeniu trasy przesyłamy wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie zapisów. Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem. Instrukcja wprowadzania wyniku znajduje się na www.biegdozrodel.pl
 7. W Biegu Głównym liczy się wynik, który będzie udokumentowany na zdjęciu/zrzucie ekranu. Pamiętajmy jednak, jeżeli przebiegniemy np. 13 km, w wynikach będzie widniał nasz czas z przebycia właśnie takiego dystansu. Dlatego musimy postarać się, aby przebiec dokładnie 10 km.  To minimalny i obowiązkowy dystans. Zgłoszenia poniżej tego dystansu nie będą brane pod uwagę w wynikach Biegu Głównego.
 8. Wyniki biegu będą weryfikowane, sukcesywnie aktualizowane i publikowane na stronie www.biegdozrodel.pl
 9.  Informacje o pakietach startowych znajdują się  w Regulaminach Biegów dostępnych na www.biegdozrodel.pl
 10. W Biegu Głównym obowiązuje opłata startowa, w wysokości 20 zł.

ZDOBĄDŹ MEDAL

Różne odcienie, faktura czy przekrój słojów – nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, nie będzie dwóch takich samych medali z wykorzystaniem tego materiału. W tym roku wyjątkowa, naturalna odznaka, dla WSZYSTKICH, którzy przebiegną trasę Biegu Głównego.

WYGRAJ KOSZULKĘ

Po zapisaniu się do biegu, każdy uczestnik będzie miał okazję wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest oryginalna i profesjonalna  koszulka 7. Biegu do źródeł marki AdRunaLine. Zadaniem konkursowym nagranie filmiku ze startu i przesłanie go w wiadomości prywatnej na facebook.com/giwkpl.  Nagrody dla laureatów zostaną rozesłane do 30 lipca 2020 r.

Start konkursu: 9 czerwca (Regulamin dostępny będzie na www.biegdozrodel.pl).

Więcej informacji i regulaminy biegów: www.biegdozrodel.pl

Organizatorzy: Gdański Ośrodek Sportu, Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

Partnerzy: Trojmiasto.pl; Maratonypolskie.pl; AdRunaLine Sports.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Bieganie w Brooks Caldera 4

Brooks Caldera 4 - warto na nie postawić

Następne
Witamina C dla biegaczy - po co, jak, jaką?

Witamina C dla biegaczy - po co, kiedy, jaka?

Powiązane artykuły