39. Półmaraton Wiązowski – pierwsi w sezonie!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Nasz półmaraton to najstarszy polski bieg długodystansowy rozgrywany na przełomie lutego i marca. To sprawdzona impreza, od początku lat osiemdziesiątych organizowana w Wiązownie pod Warszawą.

Jak u nas jest? Płasko, zwykle zimno i prawie zawsze wieje wiatr. W prawie 40-letniej tradycji biegu, tylko kilka startów odbyło się przy dobrej pogodzie. Szansa na to, że 24 lutego 2019 r. będzie słonecznie, ciepło i bezwietrznie, jest niewielka. I idziemy o zakład, że to wszystko dla wielu z Was jest najlepszą zachętą do tego, by stanąć na starcie. Na pierwszym starcie w sezonie. W grupie zapaleńców, którzy chcą biegać mimo wszystko.

pol-wia-1

Nasza impreza to siedem różnych biegów. Także dla dzieci i młodzieży. Najmłodsze dzieci (poniżej 6 lat) rejestrujemy tuż przed startem. Pozostałych zapraszamy do rejestracji już teraz! Mieszkańcy Gminy Wiązowna, którzy zarejestrują się do 15 stycznia biegną za darmo:

Jeśli jesteś z okolic Wiązowny, zapraszamy na treningi przed półmaratonem. Organizujemy je wspólnie z Teamem Zabiegane Dni. Tu znajdziesz więcej informacji na ten temat: Treningi.

Trasa półmaratonu

39-polmaraton-wiazowski-pierwsi-w-sezonie-03

Trasa półmaratonu to pętla po asfalcie. Biegniemy przez wsie, łąki i lasy. Wzdłuż całej trasy ustawiają się kibice. Atmosfera w Wiązownie jest wyjątkowa, bo w organizację biegu włączają się także mieszkańcy okolicy. Wszystkie informacje dotyczące 39. Półmaratonu Wiązowskiego znajdziesz na naszym fanpage’u, oraz na stronie internetowej maratonu >>>TUTAJ.

Czekamy na Ciebie! Bądź pierwszy w sezonie!