fbpx
34 edycja maratonu w toruniu juz 23 pazdziernika 01

34 edycja maratonu w Toruniu już 23 października!

W niedzielę 23.10.2016 o godzinie 9:00 z Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu wystartuje TORUŃ MARATHON. 34 edycja jednego z najstarszych biegów w Polsce przebiegać będzie przez najbardziej charakterystyczne miejsca Torunia.

W niedzielę 23.10.2016 o godzinie 9:00 z Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu wystartuje TORUŃ MARATHON.  34 edycja jednego z najstarszych biegów w Polsce przebiegać będzie przez najbardziej charakterystyczne miejsca Torunia. Uczestnicy przebiegną przez zabytkowe centrum oraz dwukrotnie przekroczą rzekę Wisłę biegnąc przez dwa mosty w tle podziwiając panoramę Starego Miasta. 

34-edycja-maratonu-w-toruniu-juz-23-pazdziernika-03

Trasa przebiegnie również obok takich miejsc jak znana fanom sportu Motoarena czy niemniej popularny Uniwersytet Mikołaja Kopernika.  Wszystko to by swoją przygodę z TORUŃ MARATHON zakończyć tam gdzie się ją rozpoczęło, tj. przy dopingu kibiców zgromadzonych na brzegu Wisły na Bulwarze Filadelfijskim. Biegowi głównemu towarzyszyć będzie Bieg na 10 km który wystartuje wspólnie z uczestnikami maratonu.  

34-edycja-maratonu-w-toruniu-juz-23-pazdziernika-02

Każdy uczestnik który ukończy bieg wyjedzie z Torunia ze słodkim medalem w kształcie charakterystycznej toruńskiej Katarzynki oraz paczką z piernikami od Fabryki Cukierniczej KOPERNIK. Zapisywać się można do 15.10.2016 na stronie www.torunmarathon.pl 

34-edycja-maratonu-w-toruniu-juz-23-pazdziernika-04

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
dieta na wspomaganie stawow biegac bez kontuzji 01

Dieta na wspomaganie stawów​ - biegać bez kontuzji

Następne
kopiec

Niecodzienne wydarzenie - I Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

Powiązane artykuły

34 pko wroclaw maraton za niecaly miesiac 01
Czytaj dalej

​34. PKO Wrocław Maraton za niecały miesiąc

Bieg na królewskim dystansie ulicami Stolicy Dolnego Śląska wyruszy 11 września 2016r. o 9:00 z bramy kompleksu Stadionu Olimpijskiego. W tym roku we Wrocławiu znajdą coś dla siebie zarówno biegacze, którzy walczą o uzyskanie jak najlepszego czasu, jak i Ci, którzy kładą nacisk na ukończenie maratonu w nieco wolniejszym tempie.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM