fbpx
Fot. Adam Ciereszko 1

3 miesiące do 22 edycji Poznań Maratonu!

Prezentacja oficjalnej koszulki i możliwość jej personalizacji, a także start zapisów na Pho3nix Kids Maraton to najnowsze informacje dla wszystkich zainteresowanych 22. edycją poznańskiego maratonu.

Ze względu terminu wyborów parlamentarnych ustanowionych w dniu startu 22. Poznań Maratonu, bieg odbędzie się tydzień później, niż planowano, czyli 22 października.

Odświeżony design, funkcjonalność i wygoda to cechy oficjalnej koszulki marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując har-monię ze środowiskiem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowa-dzanie wilgoci i daje optymalną swobodę ruchu podczas biegu. Dzięki naszemu Sponsorowi AdRu-naLine każda osoba, która zakupiła oficjalną koszulkę, będzie miała możliwość jej spersonalizowania, czyli dodatkowego nadruku z imieniem lub pseudonimem. Cena personalizacji wynosi 20 zł.

koszulka1920x1080 blue personal
Oficjalna koszulka 22 Poznań Marathon

W środę 19 lipca zostały otwarte zapisy na Pho3nix Kids Maraton, w którym będą mogły pobiec dzieci urodzone w latach od 2008 wzwyż. Na najmłodszych czeka tradycyjnie dystans 100 m. Wraz z wiekiem odległość do pokonania podczas Pho3nix Kids Maraton rośnie. Po raz pierwszy do wspól-nego biegania zaprosimy młodzież. Dotychczasowa granica wiekowa naszych uczestników wynosiła 12 lat. Teraz w rywalizacji wezmą udział zawodnicy do 15 roku życia. Najstarsi pobiegną na dystansie 1100 m. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, koszulkę typu T-shirt, worek oraz upominek.

W nadchodzących tygodniach poznamy m.in. medal oraz trasę, którą w tym roku pobiegnie maksymalnie 5000 biegaczek i biegaczy z całego świata.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. Do końca sierpnia wynosi ona 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine. Można ją zamówić do 12 września w cenie 50 zł lub nabyć w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zgłoszenia online przyjmowane są do 12 października, a 13 i 14 października wyłącznie w biurze zawodów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obecnie na liście startowej zapisanych jest już ponad 2700 nazwisk. Limit zgłoszeń wynosi 5000 zawodników. Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
net 25

Trwają zapisy na Bridgestone Sztafetę Maratońską!

Następne

32. Bieg Powstania Warszawskiego już w tym tygodniu! Sprawdź program imprezy i zmiany w ruchu drogowym

Powiązane artykuły

pko silesia marathon zawsze tam wracam 01
Czytaj dalej

PKO Silesia Marathon – zawsze tam wracam

Jeśli biegliście już w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu i stajecie właśnie przed dylematem: gdzie pobiegnę w tym roku, lub nawet jeśli nie braliście wcześniej wymienionych maratonów pod uwagę, a myśleliście o zupełnie czymś innym, niepowtarzalnym – wyborem jest październikowy wypad na Śląsk. Do PKO Silesia Marathon 2016 pozostało 100 dni. Ten nietuzinkowy maraton w Katowicach, pod dosłownie każdym względem wyróżnia się od innych, chociażby tym że jest największy w tej części naszego pięknego kraju i jedynym w Europie, którego trasa prowadzi przez 3 miasta. Katowice, Siemianowice Śląskie i Mysłowice to miasta, w których zobaczymy bogactwo architektoniczne i kulturowe Śląska.
bieg na kopiec powstania warszawskiego w holdzie bohaterom 02
Czytaj dalej

Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego – w hołdzie bohaterom

Jeszcze do 18.09. możecie zapisać się na Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży „Kaktus”. To trzecia edycja biegu, który jest wspaniałą lekcją historii, a jednocześnie nie lada wyzwaniem dla biegaczy. Wspólnie spotkajmy się na Kopcu Powstania Warszawskiego, by oddać cześć i hołd Bohaterom Powstania.
mikolajki biegaja w mikolajkach 06
Czytaj dalej

Mikołajki biegają w Mikołajkach

6 grudnia br. w ramach dorocznej imprezy „Mikołajki w Mikołajkach” odbędzie się III Półmaraton Mikołajkowy oraz XI Mikołajkowe Biegi Uliczne. Biegowe święto w Mikołajkach każdego roku przyciąga ...

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM