fbpx
23.-Bieg-po-Nowe-Zycie-1

23. Bieg po Nowe Życie pełen dobrych i „magicznych” liczb!

23. Bieg po Nowe Życie – największa polska inicjatywa społeczna promująca świadome dawstwo narządów do przeszczepień i przybliżająca społeczeństwu ideę transplantacji jako skutecznej metody leczenia, odbędzie się 23 września 2023 roku. 

Spotykamy się po 10:00 w Warszawie, w gronie osób po przeszczepieniach, jak zawsze wzmocnieni plejadą znanych osób, które znacie z ekranów telewizyjnych, scen teatralnych, planów filmowych, estrady, aren sportowych i mediów oraz naszych partnerów i sympatyków. Wszystko pod czujnym okiem autorytetów medycznych, tych którzy na co dzień przeszczepiają narządy i tych, którzy dbają o pacjentów uczestnicząc w procesie transplantacji – lekarzy transplantologów, nefrologów, hepatologów, anestezjologów, hematologów, kardiologów, okulistów, czy wreszcie koordynatorów transplantacyjnych. 

23.-Bieg-po-Nowe-Zycie-3

Stajemy na starcie marszu nordic walking i maszerujemy na symbolicznym dystansie 1 km alejkami Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Maszerujemy w sztafetach, po raz pierwszy w Warszawie złożonych z czterech osób po dołączeniu do inicjatywy młodzieży z warszawskich szkół ponadpodstawowych. 

Mimo, że za nami już 22 Biegi po Nowe Życie  zliczając edycje warszawskie i wiślańskie edukacja jest ciągle potrzebna – nasze zadanie to promować i edukować, dawać nadzieję tym, którzy są przed przeszczepieniem pokazując tych, którzy dostali drugie życie i wracają do aktywnego życia – mówi Arkadiusz Pilarz – dyrektor Biegu po Nowe Życie. Wszyscy razem dla dawstwa i transplantacji – my maszerujemy, Wy kibicując wspieracie – dodaje Pilarz zapraszając wszystkich do odwiedzenia Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w samo południe 23 września i kibicowania startującym.

23.-Bieg-po-Nowe-Zycie-2

 A liczby? Tych dobrych i „magicznych” mamy w 23. Biegu całe mnóstwo! 23. Bieg, 23 września 2023 roku to po pierwsze. Po drugie jesteśmy w Warszawie po raz 10. – mamy więc sympatyczny jubileusz. Po trzecie zapraszamy do udziału młodzież z 18 szkół reprezentujących 18 dzielnic stolicy.
I po czwarte nasze sztafetowe „czwórki” wchodzą w dorosłość czyli mają 18 lat! 

Tomasz Furtak – Rzecznik prasowy Biegu po Nowe Życie, tel. 608 503 122  |   www.transplantologia.info

Santander Consumer Bank – bank od kredytów, jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Oferuje klientom szeroki zakres produktów obejmujący kredyty gotówkowe, kredyty na nowe i używane samochody, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz lokaty. Produkty dystrybuowane są online oraz poprzez sieć oddziałów, salony i komisy samochodowe, sklepy i punkty usługowe. Więcej na www.santanderconsumer.pl

Pasted Graphic 1
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
stalowa wola 6pkobieg 69

7. PKO Bieg Charytatywny – to już w ten weekend!

Następne
Foto Bartosz Jankowski

30 dni do 22. Poznań Maratonu. Coraz więcej zapisanych!

Powiązane artykuły

raciborz 01
Czytaj dalej

II RAFAKO Półmaraton Racibórz – kompendium wiedzy dla uczestików

W niedzielę, 28 sierpnia 2016 roku odbędzie się II RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się II Mistrzostwa Polski Energetyków.
bieg weganski czyli dla kazdego cos dobrego 04
Czytaj dalej

Bieg Wegański, czyli dla KAŻDEGO coś dobrego!

Biegasz lub chciałbyś zacząć? Świetnie! Bieg Wegański to impreza, która dostarcza wiele niezapomnianych emocji. Po pierwsze, mamy aż trzy biegowe dystanse do wyboru. 7 maja nad Wisłą w Warszawie będzie można zmierzyć się z 5 (uda się!), 10 (dasz rady lub 21 kilometrami (kto jak nie Ty!). Wolisz opcję Slow Joginng? Bardzo dobrze, też jest dostępna, łącznie z krótkim szkoleniem przed startem przez instruktora.