fbpx
16PM Motywator koleje wlkp 1 e1711645758983

Za darmo pociągiem na Półmaraton

Dobra wiadomość dla zawodniczek i zawodników 16. PKO Poznań Półmaratonu. Wzorem poprzednich lat na podstawie numeru startowego w dniu biegu, 14 kwietnia, można podróżować bezpłatnie pociągami wybranych przewoźników na terenie Województwa Wielkopolskiego.

Taką możliwość dają partnerzy poznańskiego Półmaratonu: Koleje Wielkopolskie, Polregio oraz Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Oprócz oryginalnego numeru startowego trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości. Osoby, które dojeżdżają spoza Wielkopolski, muszą zakupić bilet na ten odcinek trasy, który przebiega poza granicami Województwa Wielkopolskiego.

Podobna możliwość dotyczy także przejazdów poznańską komunikacją miejską. W strefach A+B+C półmaratończycy mogą na podstawie numeru startowego oraz dowodu tożsamości podróżować tramwajami i autobusami przez cały półmaratoński weekend, czyli od 12 do 14 kwietnia 2024 r.

Poznan Polmaraton fot. Agnieszka Weber Ciereszko 1
Poznań Półmaraton fot. Agnieszka Weber-Ciereszko

Ostatni moment na przepisanie pakietu startowego

Osoby, które zapisały się na bieg, uiściły opłatę, ale z różnych względów nie mogą wystartować w Poznaniu, mają możliwość przeniesienia swojego pakietu startowego na inną zapisaną osobę, która nie opłaciła startu. Zgodnie z regulaminem przepisanie pakietu jest możliwe tylko do 3 kwietnia. Zawodnicy nie będą mogli po tym terminie zmieniać już na swoich profilach wprowadzonych wcześniej danych, a wszelkie próby przekazania numeru startowego będą grozić dyskwalifikacją.

Zwracamy również uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Startowanie pod nie swoim nazwiskiem w przypadku kontuzji lub innego niebezpiecznego zdarzenia na trasie może stanowić dodatkowe zagrożenie.

Dodatkowo prosimy o ostrożność przy przepisywaniu pakietów. Mamy informacje o fałszywych kontach oferujących sprzedaż miejsc na Półmaratonie. Wszelkie podejrzane wpisy dotyczące przeniesienia pakietów są po weryfikacji przez nas usuwane z naszych mediów społecznościowych.

Na listach startowych 16. PKO Poznań Półmaratonu mamy zgłoszonych 10500 zawodniczek i zawodników. Nie ma już możliwości zapisywania się na bieg. Na starcie widzimy się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 10.00. Wszystkim startującym życzymy owocnych przygotowań!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
SEOBieg 2024 by Linkhouse 2024

Pierwszy charytatywny SEOBieg 2024 by Linkhouse 2024

Następne
Amazfit będzie wspierać fundację Kelvin Kiptum

Środki ze sprzedaży zasilą fundację tragicznie zmarłego maratończyka Kelvina Kiptum

Powiązane artykuły

pobiegna po okulary dla podopiecznych domow dziecka 01
Czytaj dalej

Pobiegną po okulary dla podopiecznych domów dziecka

Trwają zapisy na pierwszy Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Impreza ma charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny. Wydarzeniu przyświeca jeden cel: pomoc podopiecznym domów dziecka.