Wrocławskie i warszawskie firmy gonią za marzeniami podopiecznych Fundacji Everest – ostatnie miejsca na Bieg Firmowy 2019

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Trwają zapisy na Bieg Firmowy 2019 we Wrocławiu i w Warszawie. Wrocławska edycja odbędzie się 18 maja na terenie Stadionu Olimpijskiego, a warszawska 8 czerwca na terenie Kampusu AWF. Aby pomóc 8 podopiecznym Fundacji Everest w tym roku pobiegnie aż 13 000 pracowników z 700 firm. Ilość pakietów startowych topnieje z dnia na dzień! 

Bieg Firmowy – charytatywna sztafeta dla firm 

Bieg Firmowy to charytatywna pięcioosobowa sztafeta biegowa przeznaczona dla firm we Wrocławiu i w Warszawie. Każdy z uczestników ma do przebiegnięcia dystans 5 km. Ideą biegu jest działalność      charytatywna, integrująca pracowników w ramach firm i branż, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku i bardzo popularny event biegowy w Warszawie.

  • Bieg Firmowy Wrocław 18.05.2019
  • Bieg Firmowy Warszawa 08.06.2019

Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest! 

Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest – Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest 

​ Wideorelacja z poprzedniej edycji we Wrocławiu i w Warszawie

[youtube]zeoSv1gn330[/youtube]

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
Atrakcje podczas Biegu Firmowego 2019 

Bieg Firmowy to nie tylko sportowe wyzwanie ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, doskonała zabawa dla całych rodzin oraz integracja pracowników. Prócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala. Wszystkie działania nie byłyby możliwe bez pomocy sponsorów i partnerów biegu.

Podobnie jak w ubiegłych latach również i w tym roku Collins Aerospace weźmie udział w 7. edycji Biegu Firmowego. Idea tego wydarzenia i przyświecające mu wartości takie jak pomoc innym są nam          szczególnie bliskie dlatego też po raz kolejny zdecydowaliśmy się objąć patronat nad całością jako Partner Strategiczny. Pomoc najmłodszym, dbanie o aktywność fizyczną, integracja oraz oczywiście dobra zabawa spowodowały, że w tym roku rekordowa ilość pracowników naszej firmy pobiegnie dla podopiecznych Fundacji Everest. Do zobaczenia na starcie! – Agnieszka Kobak, Specjalista ds. Zarządzania Wizerunkiem Pracodawcy.

Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego?

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie >>>TUTAJ, oraz uiścić opłatę startową w wysokości zależnej od wybranego pakietu startowego:

  • Pakiet STANDARD – 79 PLN netto/os (395 PLN netto/drużyna)
  • Pakiet PREMIUM – 109 PLN netto/os (545 PLN netto/drużyna)

Pakiety startowe rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Na ten moment zostało tylko niecałe 2 000 miejsc. Pakiety PREMIUM na Bieg Firmowy we Wrocławiu zostały już wyprzedane. Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym to zapisz swoją drużynę jak najszybciej i dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.

wroclawskie-i-warszawskie-firmy-gonia-za-marzeniami-podopiecznych-fundacji-everest-ostatnie-miejsca-na-bieg-firmowy-2019

Sponsorami Biegu Firmowego są: 

KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu

3M – Strategiczny Sponsor w Polsce i Sponsor Główny w Warszawie

AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu

Credit Suisse Poland, Multisport – Sponsorzy Strategiczni w Warszawie

Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu

Marsh & McLennan Companies, Volkswagen Krotoski-Cichy Warszawa – Sponsorzy Wspierający w Warszawie

Deviniti – Partner Technologiczny

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę