Warszawski Wilanów – wrześniowa stolica biegów

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W niedzielę 8 września wystartuje trzecia edycja Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa-Wilanów. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się na dystansach: 5 km, 10 km oraz w półmaratonie. Co jeszcze przygotowali organizatorzy?

III Królewski Półmaraton Warszawa-Wilanów
III Królewski Półmaraton Warszawa-Wilanów

To już tradycja: nieodłącznym elementem corocznego święta dzielnicy – Dni Wilanowa – jest Królewski Festiwal Biegowy. Zawodnicy zbierają się w miasteczku biegacza zlokalizowanym przy biurowcu Royal Wilanów, by wspólnie promować ideę zdrowego stylu życia i zmierzyć się na specjalnie przygotowanych, atestowanych trasach.

W tym roku po raz kolejny będzie można wybierać spośród trzech dystansów: 5 km, 10 km oraz półmaratonu. Po zakończonych zmaganiach dla dorosłych, na starcie staną najmłodsi uczestnicy. Oni także będą mogli powalczyć o miejsca na podium. W związku z Dniami Wilanowa 2019, na gości przez dwa dni będzie czekało wiele atrakcji – koncerty, animacje i zabawy. Ponadto w miasteczku biegacza będzie można skorzystać ze stref: relaksu, cateringowej, zabaw dla dzieci, a dodatkowo odwiedzić stoiska Partnerów i Sponsorów wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są agencja DEM’a Promotion Polska oraz Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Wilanów, p. Ludwik Rakowski.

Kurs rozciągania dla biegacza

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?