Warszawski Wilanów – wrześniowa stolica biegów

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W niedzielę 8 września wystartuje trzecia edycja Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa-Wilanów. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się na dystansach: 5 km, 10 km oraz w półmaratonie. Co jeszcze przygotowali organizatorzy?

III Królewski Półmaraton Warszawa-Wilanów
III Królewski Półmaraton Warszawa-Wilanów

To już tradycja: nieodłącznym elementem corocznego święta dzielnicy – Dni Wilanowa – jest Królewski Festiwal Biegowy. Zawodnicy zbierają się w miasteczku biegacza zlokalizowanym przy biurowcu Royal Wilanów, by wspólnie promować ideę zdrowego stylu życia i zmierzyć się na specjalnie przygotowanych, atestowanych trasach.

W tym roku po raz kolejny będzie można wybierać spośród trzech dystansów: 5 km, 10 km oraz półmaratonu. Po zakończonych zmaganiach dla dorosłych, na starcie staną najmłodsi uczestnicy. Oni także będą mogli powalczyć o miejsca na podium. W związku z Dniami Wilanowa 2019, na gości przez dwa dni będzie czekało wiele atrakcji – koncerty, animacje i zabawy. Ponadto w miasteczku biegacza będzie można skorzystać ze stref: relaksu, cateringowej, zabaw dla dzieci, a dodatkowo odwiedzić stoiska Partnerów i Sponsorów wydarzenia.

Organizatorami wydarzenia są agencja DEM’a Promotion Polska oraz Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Wilanów, p. Ludwik Rakowski.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!