fbpx
treningi bez wady wzroku bez okularow i soczewek 02

Treningi bez wady wzroku, bez okularów i soczewek

Jak szybko i trwale pozbyć się uciążliwej wady wzroku i nie rezygnować z biegania? Lentivu to najnowsza metoda korekcji wad wzroku, takich jak krótkowzroczność czy astygmatyzm. Dzięki niej można szybko i bezpiecznie odzyskać pełną ostrość widzenia. Dla biegaczy najważniejszy jest także błyskawiczny powrót do zaplanowanych treningów, możliwy już następnego dnia po zabiegu.

Jak szybko i trwale pozbyć się uciążliwej wady wzroku i nie rezygnować z biegania? Lentivu to najnowsza metoda korekcji wad wzroku, takich jak krótkowzroczność czy astygmatyzm. Dzięki niej można szybko i bezpiecznie odzyskać pełną ostrość widzenia. Dla biegaczy najważniejszy jest także błyskawiczny powrót do zaplanowanych treningów, możliwy już następnego dnia po zabiegu.

Co to jest Lentivu?   

Lentivu to innowacyjna metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku. Jej główną zaletą jest minimalna inwazyjność, która zapewnia duże bezpieczeństwo i przede wszystkim – pozwala na powrót do codziennych aktywności już następnego dnia. Z tego powodu Lentivu jest szczególnie polecana tym, którzy uprawiają sport, biegają, ćwiczą czy jeżdżą na rowerze. Po zabiegu nie ma przeciwwskazań do wysiłku fizycznego, można trenować bez ograniczeń, a nawet startować w zawodach.

Szybko i bezpiecznie pozbądź się wady wzroku

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku Lentivu polega na zastosowaniu precyzyjnie dobranych dawek światła o niskiej i bezpiecznej dla oka energii. Podczas zabiegu z przezroczystej, zewnętrznej części oka, rogówki, zostaje wyodrębniony jej mikroskopijny fragment o soczewkowatym kształcie. Całkowicie bezbolesne wydobycie tej mikrosoczewki przez kilkumilimetrową kieszonkę skutkuje zmianą parametrów optycznych oka, co w rezultacie prowadzi do trwałej korekcji wady wzroku. Lentivu trwale przywraca ostrość widzenia w jednym oku w ok. 20 sekund. Pobyt w sali operacyjnej trwa około pół godziny, a sam zabieg jest mało inwazyjny i bezbolesny.

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów zapewniają: wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w korekcjach wad wzroku, nowoczesna technologia z wykorzystaniem urządzenia Visumax najnowszej generacji oraz rzetelne badanie specjalistyczne przed zabiegiem.

Na świecie wykonano już ponad 250 tys. podobnych zabiegów, z użyciem urządzenia Visumax. W Polsce kliniki okulistyczne Optegra z powodzeniem przeprowadziły już kilkaset zabiegów Lentivu.

Wizyta kwalifikacyjna

Przed każdym zabiegiem pacjent musi zgłosić się na wizytę kwalifikacyjną w jednej z klinik okulistycznych Optegra w Polsce. W czasie wizyty poddany zostaje m.in. specjalistycznym, poszerzonym badaniom diagnostycznym, wykonywanym przy użyciu sprzętu najnowszej generacji. O pozytywnej kwalifikacji do przeprowadzenia zabiegu decyduje lekarz na podstawie wyników badań. Co ważne – w przypadku niezakwalifikowania się do żadnego z zabiegów w klinice, pacjent nie ponosi kosztów związanych z wizytą kwalifikacyjną.

Kto może skorzystać z mikrosoczewkowej korekcji wzroku

Zabiegi Lentivu można przeprowadzić u większości pacjentów z krótkowzrocznością (noszących tzw. okulary minusowe do -10,0 D) i z astygmatyzmem (noszących tzw. okulary cylindryczne do 5,0 D). Żeby dowiedzieć się, czy to metoda dla ciebie, umów się na wizytę kwalifikacyjną w jednej z klinik Optegra: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy w Szczecinie.

Więcej informacji: www.optegra.com.pl/Lentivu

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
10 topowych tytulow ksiegarni sensus pl o 30 taniej 11

10 TOPowych tytułów księgarni Sensus.pl o 30% taniej!

Następne
ekstremalny bieg po zdrowie po raz kolejny wystartowal armageddon challenge 01

Ekstremalny bieg po zdrowie - po raz kolejny wystartował Armageddon Challenge

Powiązane artykuły

powiew swiezosci w latarkach czolowych fenix 07
Czytaj dalej

Powiew świeżości w latarkach czołowych Fenix

Odświeżony design, wbudowane źródło zasilania, które ładujemy przez port microUSB oraz imponująca moc świecenia. Nowe czołówki, HL40R, HL32R oraz HL12R przyciągają jak magnes swoim nietuzinkowym wyglądem. Nie bez znaczenia jest także i niewielka waga i prostota użytkowania. Zobaczmy, czym różnią się te trzy pozornie podobne do siebie modele.
przed w trakcie i po kilka rad okolo treningowego zywienia biegacza od fit kuchta z teamu dare 2be 01
Czytaj dalej

Przed, w trakcie i po. Kilka rad około treningowego żywienia biegacza – od Fit Kuchta z teamu Dare 2b

Trening treningiem, ale jak się odżywiać, by organizmowi w odpowiednim momencie dostarczyć właściwą dawkę energii, a jeszcze do tego nie borykać się z problemami żołądkowymi i niespodziewanym brakiem sił na zawodach. Emilia Romanowicz, biegaczka z teamu Dare 2b, prowadząca bloga Fit Kuchta, przedstawia proste i zrozumiałe dla każdego rady oraz podaje przepisy, które warto wypróbować w kuchni biegacza.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM