Squeezy Energy Drink raz!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W nowym sezonie temperatura sportowych emocji rośnie z tygodnia na tydzień. Aby ugasić Wasze energetyczne pragnienie Squeezy przygotował smakowitą nowość – Squeezy Energy Drink Gel – węglowodanowe shoty bez popijania.

Pełne dobrej energii Squeezy drinki zaserwujemy Wam bez parasolki i oliwki, ale za to w dwóch pysznych wersjach – malinowej oraz cytrynowej z dodatkową dawką pobudzającej kofeiny. Ponadto, w naszych szybko przyswajalnych żelach bez popijania znajdziecie moc węglowodanów złożonych, które błyskawicznie postawią Was na nogi i zapewnią energię na dłużej. Wasze sportowe żołądki ucieszy również fakt, że Squeezy Energy Drink Gel podajemy jak zawsze bez glutenu i laktozy, aby niczym nie zmącić ich dobrego samopoczucia.

Energetyczne shoty Squeezy bez popijania to gwarancja długotrwałej energii i szybkość działania. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam na www.squeezy.com.pl! Apetyczne nowości będziecie mieli okazję wypróbować również podczas sponsorowanych przez Squeezy triathlonowych zmagań Volvo Triathlon Series oraz całego cyklu biegów Bieg Rzeźnika 2015. Do zobaczenia na trasie!
squeezy-energy-drink-raz

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym