fbpx
fb squeezy bez popijania

Squeezy Energy Drink raz!

W nowym sezonie temperatura sportowych emocji rośnie z tygodnia na tydzień. Aby ugasić Wasze energetyczne pragnienie Squeezy przygotował smakowitą nowość – Squeezy Energy Drink Gel – węglowodanowe…

W nowym sezonie temperatura sportowych emocji rośnie z tygodnia na tydzień. Aby ugasić Wasze energetyczne pragnienie Squeezy przygotował smakowitą nowość – Squeezy Energy Drink Gel – węglowodanowe shoty bez popijania.

Pełne dobrej energii Squeezy drinki zaserwujemy Wam bez parasolki i oliwki, ale za to w dwóch pysznych wersjach – malinowej oraz cytrynowej z dodatkową dawką pobudzającej kofeiny. Ponadto, w naszych szybko przyswajalnych żelach bez popijania znajdziecie moc węglowodanów złożonych, które błyskawicznie postawią Was na nogi i zapewnią energię na dłużej. Wasze sportowe żołądki ucieszy również fakt, że Squeezy Energy Drink Gel podajemy jak zawsze bez glutenu i laktozy, aby niczym nie zmącić ich dobrego samopoczucia.

Energetyczne shoty Squeezy bez popijania to gwarancja długotrwałej energii i szybkość działania. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się sam na www.squeezy.com.pl! Apetyczne nowości będziecie mieli okazję wypróbować również podczas sponsorowanych przez Squeezy triathlonowych zmagań Volvo Triathlon Series oraz całego cyklu biegów Bieg Rzeźnika 2015. Do zobaczenia na trasie!
squeezy-energy-drink-raz

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
3 bieg szlak trafi 01 06

3. Bieg Szlak Trafi

Następne
moc rozciagania uzalezniona od rolowania test produktow blackrolli 01 06

Moc rozciągania uzależniona od rolowania – test produktów Blackroll

Powiązane artykuły

rewolucyjny but biegowy adidas ultraboost 19 01
Czytaj dalej

Rewolucyjny but biegowy adidas Ultraboost 19

adidas przedstawia model Ultraboost 19 całkowicie odświeżoną i zmienioną wersję kultowego buta biegowego. Ultraboost 19 to nowy poziom sprężystości, który pomaga osiągać coraz lepsze wyniki. Projektanci i inżynierowie marki współpracowali z tysiącami biegaczy z całego świata, aby po trzech latach wytężonej pracy nad sylwetką nowego buta biegowego, zaprezentować rewolucyjny Ultraboost19.