fbpx
ruszyl plebiscyt ligi biegowej na biegowa impreze roku 2017 01

Ruszył Plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017!

Ruszył Plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017! Do 24 stycznia można zgłaszać biegi, które uważacie, że powinny zostać szczególnie wyróżnione.

Ruszył Plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017! Do 24 stycznia można zgłaszać biegi, które uważacie, że powinny zostać szczególnie wyróżnione. Stworzenie biegu, bez względu na to, czy impreza ma charakter masowy czy lokalny, to ogromne wyzwanie dla organizatorów. Chcemy z Waszą pomocą docenić organizatorów za to, co robią dla biegowej społeczności.

Na czym polega Plebiscyt?

Od 11 do 24 stycznia 2018 r. możecie zgłaszać propozycje imprez biegowych, które Waszym zdaniem powinny zostać nominowane do Plebiscytu. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową, na adres: info@ligabiegowa.pl.

Plebiscyt na Biegową Imprezę Roku 2017, będzie obejmował poszczególne kategorie:

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 5 km
  • Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 10 km
  • Biegowa Impreza Roku 2017 – półmaraton
  • Biegowa Impreza Roku 2017 – maraton
  • Biegowa Impreza Roku 2017 – kategoria „Inne”

Kategoria “Inne” obejmuje wszystkie imprezy biegowe, które rozgrywane są na “nietypowych” dystansach i których nie można zakwalifikować do kategorii pozostałych.

Spośród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 5 imprez biegowych z każdej kategorii, które pojawiały się najczęściej w Waszych e-mailach.

29 stycznia o godz. 8:00 zostanie ogłoszona lista nominowanych do Plebiscytu biegów i uruchomione  głosowanie na Imprezę Roku 2017 w poszczególnych kategoriach. Głosowanie potrwa do 18 lutego. 19 lutego zostanie ogłoszona lista zwycięzców.

Oprócz wytypowania zwycięzców poprzez głosowanie, dodatkowo zostanie zorganizowane Grand Prix Runner’s World. Zwycięzcę tej kategorii wyłoni Jury, składające się z dziennikarzy Runner’s World, redaktora Ligi Biegowej oraz znanych postaci biegowego świata. Przewodniczącym Jury będzie redaktor naczelny Runner’s World, Marek Dudziński.

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Jedna osoba może zgłosić po jednej imprezie z każdej kategorii: 1 bieg na 5 km, 1 bieg na 10 km, 1 półmaraton, 1 maraton raz 1 imprezę z kategorii “Inne”. Zgłoszenie musi zawierać pełną nazwę danej imprezy, link do strony internetowej imprezy (jeśli nie ma takiej, link do wydarzenia/Fanpage imprezy na Facebooku), Twoje imię i nazwisko, a także informację, dlaczego Twoim zdaniem właśnie te imprezy powinny zostać nominowane do Plebiscytu.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres info@ligabiegowa.pl, w tytule: „Plebiscyt”.

Partnerami Plebiscytu jest portal Onet oraz magazyn Runner’s World. Szczegóły oraz aktualności dotyczące Plebiscytu, znajdziesz TUTAJ.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
zupelnie nowa trasa 13 polmaratonu warszawskiego 01

Zupełnie nowa trasa 13. Półmaratonu Warszawskiego!

Następne
smog wrogiem nie tylko biegaczy klub ekstraklasy inwestuje w maski 01

Smog, wrogiem nie tylko biegaczy. Klub ekstraklasy inwestuje w maski

Powiązane artykuły

nawodniony organizm silny organizm 01
Czytaj dalej

Nawodniony organizm = silny organizm

Komfort biegacza podczas treningu zależy od wielu czynników. Można się spierać czy najważniejsze są wygodne obuwie, dopasowana odzież czy też same warunki atmosferyczne... Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, co jest kluczowym punktem, choć letnią porą do najbardziej zapalnych kwestii zalicza się także kwestia pragnienia. Marka Compressport reaguje błyskawicznie na nadchodzące, coraz cieplejsze dni i przedstawia swój najnowszy produkt – soft flask.
powstal buff r team polska 02
Czytaj dalej

Powstał BUFF® Team Polska

Trzon BUFF® Team Polska tworzą czołowi zawodnicy biegów górskich w naszym kraju. Jego liderem i największą gwiazdą jest Marcin Świerc, multimedalista mistrzostw Polski w biegach górskich na różnych dystansach, reprezentant Polski i 2. zawodnik tegorocznego CCC.
w weekend pobiegnij w warszawie
Czytaj dalej

W weekend pobiegnij w Warszawie!

Już w tę niedzielę ulicami Warszawy pobiegnie największy Półmaraton w Europie Środkowo-Wschodniej – 9. PZU Półmaraton Warszawski. Nadano już 13 000 numerów startowych!