fbpx
Dołącz do drużyny Asics FrontRunner

Ruszyła rekrutacja do ASICS FrontRunner. Marka szuka ambasadorów „Sound Mind Sound Body” w całej Europie

ASICS rozpoczął w Europie rekrutację do swojej sztandarowej drużyny – ASICS FrontRunner. Biegacze, którzy utożsamiają się z hasłem „Sound Mind Sound Body” (pol. „w zdrowym ciele, zdrowy duch”) oraz inspirują innych do aktywnego spędzania wolnego czasu, mogą aplikować do globalnego teamu marki.

Drużynę ASICS FrontRunner tworzy zróżnicowana społeczność biegaczy, których łączy miłość do tego sportu i przekonanie, że korzyści wynikające z biegania wykraczają daleko poza ciało. W 2021 roku, gdy świat stoi w obliczu kolejnych wyzwań związanych z pandemią, japońska marka poszukuje nowych członków globalnego teamu, wspierających i zachęcających jeszcze więcej osób do uprawiania sportu. Jedynym warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest miłość do biegania.

ASICS FrontRunner to społeczność ponad 600 ambasadorów z 30 krajów.
ASICS FrontRunner to społeczność ponad 600 ambasadorów z 30 krajów.

Misja ASICS FrontRunner to coś więcej niż promowanie wysokiej jakości produktów. Członkowie naszej drużyny są ambasadorami ruchu. Reprezentujemy ASICS i wierzymy, że to właśnie sport prowadzi do szczęśliwszego i zdrowszego życia. Nie chodzi tu wcale o bycie najszybszym czy najmocniejszym. Nie chodzi  o pokonywanie rekordów czy wygrywanie kolejnych wyścigów. Poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą i pasją chcemy rozruszać cały świat! Pokazujemy innym, że “W zdrowym ciele, zdrowy duch” – to nie jest puste hasło (ASICS = Anima Sana in Corpore Sano). Nasza drużyna powstała w 2010 roku i od tego czasu przekształciła się w globalną społeczność. 600 ambasadorów, 30 różnych krajów o różnym pochodzeniu, kształtach i z inną historią do opowiedzenia. Najpiękniejsze jest to, że chociaż wszyscy jesteśmy różni, zawsze możemy na sobie polegać. Wszystkim wyzwaniom stawiamy czoła jako jedna drużyna, ponieważ w ASICS FrontRunner liczymy się “My” a nie “Ja” – powiedziała Beata Popadiak, globalny menedżer społeczności ASICS FrontRunner.

Rekrutacja potrwa do 4 lutego 2021 r. Kandydaci mogą aplikować na stronie: https://www.asics.com/pl/pl-pl/frontrunner.

Dodatkowym aspektem jest możliwość zaangażowania się w kampanię charytatywną #SunriseMind. Kandydaci mogą się też dzielić swoim wizerunkiem w mediach społecznościowych, biegając o wschodzie słońca, wykorzystując hashtag kampanijny oraz #ASICSFrontRunner2021.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Terapia Manualna Rakowskiego – na czym polega?

Terapia Manualna Rakowskiego - co to jest, dla kogo, po co, na czym polega?

Następne
The North Face Vectiv

The North Face VECTIV™– nowa linia obuwia z wkładką z włókna węglowego

Powiązane artykuły

r2v2 stabilizacja najwyzszej klasy od compressport 02
Czytaj dalej

R2V2 – stabilizacja najwyższej klasy od Compressport

Nie sposób nie zgodzić się z faktem, że kompresja odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę w toku profesjonalnych przygotowań do treningów i zawodów. Aby sportowiec mógł wykrzesać z siebie jeszcze więcej, nie bojąc się przy tym kontuzji, powinien postawić na stabilizację i innowacyjność. Nacisk na te aspekty położyła marka Compressport, a jej inżynierowie raz jeszcze udowodnili, że wiedzą, jak pomóc każdemu zawodnikowi – opaski kompresyjne R2V2 z dodatkowym wsparciem w okolicach kolan to sposób na zdobycie szczytów.
yared shegumo gosciem maratonu
Czytaj dalej

Yared Shegumo gościem maratonu

Yared Shegumo, srebrny medalista 22. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w maratonie, będzie gościem specjalnym 32. Wrocław Maratonu, który startuje już w najbliższą niedzielę.