fbpx
pobiegnij z nami w jeff s banana run 01

Pobiegnij z nami w Jeff”s Banana Run

Lubisz aktywność fizyczną połączoną z dobrą zabawą? Potrasz biegać w przebraniu? Mamy coś dla Ciebie. 24 października, na Polu Mokotowskim ruszy pierwsza edycja biegu Jeff’s Banana Run.

Lubisz aktywność fizyczną połączoną z dobrą zabawą? Potrafisz biegać w przebraniu? Mamy coś dla Ciebie. 24 października, na Polu Mokotowskim ruszy pierwsza edycja biegu Jeff’s Banana Run. 

Organizatorzy zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale też profesjonalną organizację wydarzenia. Skoro sezon biegowy dobiega końca, uczcijmy radość biegania wyjątkowymi strojami i pomóżmy najbardziej potrzebujących – podopiecznym Fundacji Spartanie Dzieciom. 

Moda na bieganie, medialny szum wokół niego, sponsorzy i rywalizacja… Wszystko to sprawia, że bieganie nabrało w ostatnich latach poważnego charakteru. Zaczęły liczyć się m.in „życiówki”, sprzęt…Warto pamiętać, że u podstaw biegania leży przyjemność ruchu i przebywania w naturze. Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu biegowego, pora porzucić na chwilę wszechobecną powagę biegania. Dlatego 24 października (w najbliższą sobotę), po raz pierwszy w Polsce wystartuje Jeff’s Banana Run, czyli bieg przebierańców.

Uczestnicy wystartują o godz. 11.30 i przebiegną 2,8 km i gonić będą, uciekającego przed nimi… banana! Zawody tego typu z sukcesem odbywają się już na świecie 

[youtube]0J5P7aWbNMg[/youtube]

Przyciągają kolorowe tłumy uczestników i radosną publiczność, dlatego chcemy, aby także Warszawa miała swoje święto nieskrępowanej radości biegania z przymrużeniem oka. Zawody odbędą się w pełnej, profesjonalnej oprawie, na miejscu zostaną zapewnione napoje oraz jedzenie od restauracji Jeff’s oraz opieka medyczna. Dochód z opłaty startowej – w całości – zasili konto Fundacji Spartanie Dzieciom (www.spartaniedzieciom.org).

Pobiegnijmy razem w przebraniu w sobotę 24 października!

Rejestracja tutaj

Link do wydarzenia na Facebook’u tutaj

Partner biegu: New Balance

Nagrody

  • vouchery na zakup w sklepie www.newbalance.pl,
  • kolacje w restauracji Jeff’s

Metryczka

  • Data i start: 24.10.2015, godz.11.30
  • Start i Meta: Restauracja Jeff’s, ul.Żwirki i Wigury 32

Kontakt dla mediów: anna@planoia.com, +48 602 601 722 Organizatorem biegu Banana Run jest amerykańska restauracja Jeff’s, mieszcząca się na Polach Mokotowskich

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
jak czesto biegac oto jest pytamie 08

Jak często biegać? Kompendium wiedzy biegacza.

Następne
adidas outdoor spelnia marzenia w kampanii claimfreedom 01

adidas Outdoor spełnia marzenia w kampanii #claimfreedom

Powiązane artykuły