Ostatnie 500 pakietów startowych na Bieg Firmowy 2019 w Warszawie!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

8 czerwca wystartuje warszawska edycja Biegu Firmowego czyli charytatywna sztafeta dla firm, z której cały dochód przekazywany jest na rzecz podopiecznych Fundacji Everest. 

Organizatorzy zaplanowali tegoroczną edycję na 3 000 biegaczy, a liczba pakietów startowych topnieje z dnia na dzień. W tym momencie zostało ich niecałe 500. Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego? W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie >>>TUTAJ, oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 PLN netto za osobę (395 PLN netto za drużynę). W drużynie biegnie 5 osób.

ostatnie-500-pakietow-startowych-na-bieg-firmowy-2019-w-warszawie-02

Atrakcje podczas Biegu Firmowego 2019 w Warszawie Bieg Firmowy to nie tylko sportowe wyzwanie ale przede wszystkim pomoc najbardziej potrzebującym, doskonała zabawa dla całych rodzin oraz integracja pracowników. Prócz samego biegu organizatorzy przygotowali m.in. atrakcyjne miasteczko biegowe, strefy integracyjne, strefy EXPO oraz Bieg Krasnala. Przez 6 lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 PLN na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest!

 

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę