fbpx
podhale ma swoj maraton 01

Ostatnia szansa na udział w I edycji Maratonu Podhalańskiego

Zaledwie kilka dni zostało do I edycji Maratonu Podhalańskiego! To ostatni dzwonek na zgłoszenie swojej obecności na biegu i opłaceniu startu przez internet. Maraton Podhalański to nietypowa hybryda.

Zaledwie kilka dni zostało do I edycji Maratonu Podhalańskiego! To ostatni dzwonek na zgłoszenie swojej obecności na biegu i opłaceniu startu przez internet. Maraton Podhalański to nietypowa hybryda. Trasa została tak wytyczona by każdy zawodnik miał szansę zmierzyć się królewskim dystansem po malowniczych szosach Podhala.

Smaczku dodaje naturalne, górskie ukształtowanie terenu, które zmusza zawodnika do pokonania blisko 1000 metrów przewyższenia. Górski maraton asfaltowy to nie tylko wyzwanie biegowe. Organizatorzy postawili na przybliżenie zawodnikom klimatu regionu. Prócz licznych akcentów podhalańskich, na okres samego biegu zostanie uruchomiona specjalna waluta dla zawodników, dzięki której będzie można płacić w miasteczku biegowym. Z okazji samego biegu powstał również okolicznościowy oscypek jako forma doskonałej pamiątki z biegu. Serdecznie zapraszamy na Podhale w ostatni weekend lipca. Zmierz się z najpiękniejszymi 42,195 km na świecie!

Przypominamy zapisy internetowe trwają do piątku (17.07.2015)

Więcej na: www.maratonpodhalanski.pl

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
trwaja zapisy na 4 polmaraton dwoch mostow 003

Trwają zapisy na 4. Półmaraton Dwóch Mostów

Następne
test blackroll groove standard02

Test Blackroll Groove Standard

Powiązane artykuły

polmaraton koszalin zarezerwuj sobie czas 22 maja 1016 04
Czytaj dalej

Półmaraton Koszalin – zarezerwuj sobie czas 22 maja 2016

W dniu 22 maja 2016 r w Koszalinie odbędzie się bieg uliczny na dystansie 21,1km (Półmaraton Koszalin) oraz 10km (Bieg Wenedów). Impreza zorganizowana przez Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wplata się w Dni Koszalina i organizowana jest w ramach obchodów 750-leci miasta.